Pasaulinės klasės retro automobilių muziejus. Čia pamatysite visiškai atnaujintus autentiškus istorinius automobilius
MO muziejus lankytojams siūlo savarankiško pažinimo įrankius ir edukacinius užsiėmimus, pritaikytus skirtingo amžiaus vaikams ir suaugusiems.
Okupacijų ir laisvės kovų (KGB) muziejus – vienintelis toks muziejus Baltijos valstybėse.
Atnaujintose Radvilų rūmų dailės muziejaus antro aukšto erdvėse rodoma nuolatinė ekspozicija „Protesto menas: sovietmenčio nepaklusnieji“.
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus įdomus tuo, kad jame nėra pastovios ekspozicijos, veikia tik laikinosios parodos, apie kurias informacija pateikiama muziejaus interneto svetainėje.
Lankytojai kviečiami susipažinti su Lietuvos meno vertybėmis ir istoriniais artefaktais, nuo pagonybės laikų išlikusiu kultūriniu palikimu iki šiuolaikinio meno kūrinių.
Pilininko namas – naujausias Lietuvos nacionalinio muziejaus ekspozicinis padalinys, pristatantis Lietuvos istoriją, kultūrą ir prie šalies raidos prisidėjusius žmones, taip pat supažindinantis lankytojus su esminėmis Lietuvos identitetą formavusiomis idėjomis.
Istorijų namai – tai erdvė, kurioje istorija lankytojams pristatoma ne kaip fiksuota praeitis, o kaip mūsų visų sukurta ir tebekuriama realybė.
Vytauto Kasiulo dailės muziejus kviečia pažinti XX–XXI a. Lietuvos išeivijos dailę.
Šios galerijos nuolatinėje ekspozicijoje galima nuosekliai ir išsamiai susipažinti su Lietuvos dailės raida nuo XVI a. iki XX a. pradžios.
Bažnytinio paveldo muziejuje saugomos ir visuomenei pristatomos sakralinės vertybės.
Vilniaus TV bokštas yra aukščiausias statinys šalyje ir teisėtai užima garbingą vietą tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų.
Valdovų rūmai – politinis, diplomatinis, administracinis ir kultūrinis Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės centras, gyvavęs XV–XVII a. pirmoje pusėje.
Pačioje Vilniaus širdyje, senamiestyje, yra įsikūręs Senasis arsenalas, priklausantis Lietuvos nacionaliniam muziejui.
Moderni edukacinė erdvė, kurioje detaliai pristatoma, kaip veikia valstybė bei, kaip demokratinės valstybės kūrime ir valdyme dalyvauja jos piliečiai.
Vilniaus senamiestyje, netoli Katedros, B. Radvilaitės gatvėjeg. 7/2, visų – tiek vaikų, tiek suaugusių – laukia pirmasis Lietuvoje Žaislų muziejus.
Viliojantis. Smagus. Ir nepaprastai stebinantis. Tai viskas, ką Jums reikia žinoti apie šį neįprastą muziejų.
Pirmoji Vilniaus centrinė elektrinė šiandien labiau nei bet kada traukia praeivių žvilgsnius ir griauna nusistovėjusius tradicinio muziejaus stereotipus.
Čia 1918 m. vasario 16 d. buvo pasirašytas Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo Aktas.
Geležinkelių muziejus kviečia apsilankyti visus, norinčius susipažinti su Lietuvos geležinkelių istorija ir dabartimi.
Pinigų muziejus – interaktyvus muziejus, kuriame lankytojas ne tik pasyviai apžiūrės ekspoziciją, bet ir pats aktyviai dalyvaus pažinimo procese.
Litvakų kultūra, papročiai, istorinės kasdienybės siužetai taip įvairiai, nuodugniai ir interaktyviai, kaip Lietuvos žydų kultūros ir tapatybės muziejuje, dar niekada nebuvo pristatomi. Vilnius jau gali didžiuotis turįs Lietuvos istorijai nusipelniusios, lietuvių kultūrai ir gyvensenai didelę įtaką dariusios žydų bendruomenės dvasinį ir kultūrinį lobyną populiarinančią įstaigą.
Čia galima apžiūrėti ekspoziciją, kurią sudaro asmeniniai V. Sirokomlės daiktai, baldai, poeto sklaidytos knygos.