Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Nesvarbu, ar esate savo srities profesionalas, norintis šoktelėti karjeros laipteliais naujame mieste, ar tiesiog keliaujate ieškodami naujų nuotykių, mes padėsime jums susikurti nepamirštamą patirtį Vilniuje.

Vilnius palaiko Ukrainą

„Go Vilnius“ be jokių išlygų smerkia  Rusijos Federacijos vykdomą agresiją prieš Ukrainą ir solidarizuojasi su visomis ukrainiečius palaikančiomis organizacijomis, kviečiančiomis stabdyti karo veiksmus. 

Sveiki atvykę į Vilnių

Šiandien Lietuvos sostinė - šiuolaikiška kryptis norintiems atrasti aktyvų meno ir kultūros gyvenimą, nuolat tobulėjantį gastronominį pasaulį ar daugybę renginių ir veiklos.

Pažinkite
Ryškiausi vasaros ir rudens renginiai Vilniuje
Ryškiausi vasaros ir rudens renginiai Vilniuje

Patirkite atradimo džiaugsmą, išgirskite naujų istorijų ir susikurkite naujų atsiminimų mieste. Visas Vilnius skamba, šoka, ragauja, bėga, plaukia bei kuria.

Visi

Susitikite Vilniuje

Surengti mokslinę konferenciją ar verslo forumą, suorganizuoti komandos formavimo renginį ar vasaros mokyklą Vilniuje lengva. Padėsime jums įvertinti galimybes, pasirinkti tinkamą vietą bei teikėjus, kad jūsų renginys būtų išskirtinis.

Pradėkite planuoti
Kodėl Vilnius?
Kodėl Vilnius?

Keletas priežasčių, kodėl verta rinktis Vilnių.

Naudinga
Ukrainiečiams - nemokami muziejai ir viešasis transportas
Ukrainiečiams - nemokami muziejai ir viešasis transportas

Vilnius reiškia nuoširdų palaikymą Ukrainos žmonėms, drąsiai kovojantiems už savo laisvę ir demokratines vertybes.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.