Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Nesvarbu, ar esate savo srities profesionalas, norintis šoktelėti karjeros laipteliais naujame mieste, ar tiesiog keliaujate ieškodami naujų nuotykių, mes padėsime jums susikurti nepamirštamą patirtį Vilniuje.

Sveiki atvykę į Vilnių

Šiandien Lietuvos sostinė - šiuolaikiška kryptis norintiems atrasti aktyvų meno ir kultūros gyvenimą, nuolat tobulėjantį gastronominį pasaulį ar daugybę renginių ir veiklos.

Pažinkite
Leiskitės į šventinius nuotykius Vilniuje: Kalėdos sostinėje paruošė staigmenų
Leiskitės į šventinius nuotykius Vilniuje: Kalėdos sostinėje paruošė staigmenų

Kur gyvena Kalėdų nykštukai, žybsi gražiausia eglutė, ar vilioja pasakiška čiuožykla? Kalėdų džiaugsmas užplūsta Vilniaus gatves jau nuo lapkričio 26 dienos.

Visi

Susitikite Vilniuje

Surengti mokslinę konferenciją ar verslo forumą, suorganizuoti komandos formavimo renginį ar vasaros mokyklą Vilniuje lengva. Padėsime jums įvertinti galimybes, pasirinkti tinkamą vietą bei teikėjus, kad jūsų renginys būtų išskirtinis.

Pradėkite planuoti
Kodėl Vilnius?
Kodėl Vilnius?

Keletas priežasčių, kodėl verta rinktis Vilnių.

Naudinga
Ukrainiečiams - nemokami muziejai ir viešasis transportas
Ukrainiečiams - nemokami muziejai ir viešasis transportas

Vilnius reiškia nuoširdų palaikymą Ukrainos žmonėms, drąsiai kovojantiems už savo laisvę ir demokratines vertybes.

Vilnius palaiko Ukrainą

„Go Vilnius“ be jokių išlygų smerkia  Rusijos Federacijos vykdomą agresiją prieš Ukrainą ir solidarizuojasi su visomis ukrainiečius palaikančiomis organizacijomis, kviečiančiomis stabdyti karo veiksmus. 

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.