Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Nesvarbu, ar esate savo srities profesionalas, norintis šoktelėti karjeros laipteliais naujame mieste, ar tiesiog keliaujate ieškodami naujų nuotykių, mes padėsime jums susikurti nepamirštamą patirtį Vilniuje.

Vilnius palaiko Ukrainą

„Go Vilnius“ be jokių išlygų smerkia  Rusijos Federacijos vykdomą agresiją prieš Ukrainą ir solidarizuojasi su visomis ukrainiečius palaikančiomis organizacijomis, kviečiančiomis stabdyti karo veiksmus. 

Naudinga
Ukrainiečiams - nemokami muziejai, ekskursijos ir viešasis transportas
Ukrainiečiams - nemokami muziejai, ekskursijos ir viešasis transportas

Vilnius reiškia nuoširdų palaikymą Ukrainos žmonėms, drąsiai kovojantiems už savo laisvę ir demokratines vertybes.

Sveiki atvykę į Vilnių

Šiandien Lietuvos sostinė - šiuolaikiška kryptis norintiems atrasti aktyvų meno ir kultūros gyvenimą, nuolat tobulėjantį gastronominį pasaulį ar daugybę renginių ir veiklos.

Pažinkite
Vladimiras Simonko: po kiekvieno „Baltic Pride“ Vilnius tampa vis atviresnis LGBT+ bendruomenei
Vladimiras Simonko: po kiekvieno „Baltic Pride“ Vilnius tampa vis atviresnis LGBT+ bendruomenei

Ruošiantis tradiciniam Vilniaus festivaliui „Baltic Pride“, kuris į sostinę grįžta birželio 1–5 dienomis, festivalį organizuojančios Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko pasakoja, ko per „Baltic Pride 2022“ gali tikėtis vilniečiai ir miesto svečiai. LGL vadovas taip pat atskleidžia, kodėl Vilnius užima ypatingą vietą jo širdyje.

Visi

Susitikite Vilniuje

Surengti mokslinę konferenciją ar verslo forumą, suorganizuoti komandos formavimo renginį ar vasaros mokyklą Vilniuje lengva. Padėsime jums įvertinti galimybes, pasirinkti tinkamą vietą bei teikėjus, kad jūsų renginys būtų išskirtinis.

Pradėkite planuoti
Kodėl Vilnius?
Kodėl Vilnius?

Keletas priežasčių, kodėl verta rinktis Vilnių.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.