Vaikščioti Vilniuje rudenį - tarsi įžengti į meno šedevrą. Rytais iš rūko virš Neries kyšo Gedimino bokštas. Aukso spalva nusidažę medžiai derinasi prie raudonų Senamiesčio stogų ir ryškių saulėlydžių. Gelsvoje žibintų šviesoje ilgėjantys šešėliai kviečia atrasti jaukius kiemelius. 700 metų miesto istorijos sluoksnių aidi kiekviename žingsnyje ir atveria vis naujas perspektyvas. Susipažinkite su rudenėjančiu Vilniumi pėsčiomis!

Nemokamos ekskursijos su gidais - išbandyk!

Vaikščiodami vieni galite grožėtis miestu, bet iš tiesų jį pažinsite klausydamiesi ypatingų istorijų. Gidai padės pažvelgti į Vilnių naujomis akimis ir parodys neatrastų miesto vietų. Juk iš pirmo žvilgsnio paprastas pastatas gali slėpti serialo vertą dramą, o žalias skveras - tikrą lobį.

Gastronominė pažintis

Prisiminimai išlieka ilgiau, jei juos sužadina daugiau pojūčių, tad pažinkite Vilnių ne tik akimis. Tikra meilė gali prasidėti ir per skrandį. Vilnius - ir gastronominė Lietuvos sostinė, kur virtuvės šefai atkuria miesto istoriją ir kuria naujas tradicijas. Sužinok ir paragauk.

Meno kelias 

Vilnius - tarsi nemokama meno galerija po atviru dangumi. Čia sutiksite garsiausių lietuvių ir užsienio kūrėjų gatvės meno darbų, pajusite bohemišką dvasią, įsikvėpsite minčių, sutiksite mėgstamiausios garsenybės skulptūrą, o gal net rasite savo stebuklą. 

Pasivaikščiojimas padebesiais

Vilnius meta iššūkį pasivaikščioti padebesiais! 170 metrų aukštyje kasdienybė lieka po kojomis ir svarbi lieka tik ši akimirka. Ant televizijos stogo atbrailos ne tik pamatysite Vilnių, bet iš naujo susipažinsite ir su savimi, įveiksite iššūkius ir ant žemės nusileisite dar stipresni. Kylam?

Daugiau idėjų

Stiklo kvartalo lobynas
Stiklo kvartalo lobynas
Daugybę istorijos vingių matęs Stiklo kvartalas atgyja - senieji kvartalo gyventojai nuo pastatų sienų pasakoja savo kasdienybę, šalia gyvuoja amatų tradicijos.