Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Rekomenduojame

Vilniuje nebus kada nuobodžiauti! Tai miestas, kupinas veiksmo, meno, įkvėpimo, istorijos ir netikėtų atradimų. Jei jums pritrūktų idėjų, mes jų pasiūlysime apsčiai.

Ką pamatyti
Pasitinkant Vilniaus 700 metų jubiliejų
Pasitinkant Vilniaus 700 metų jubiliejų

2023 m. Lietuva švęs istorinį įvykį – Vilniaus 700 metų jubiliejų! Laikas iki jubiliejaus – pats tinkamiausias metas pamatyti per ilgus amžius sukauptą palikimą, susipažinti su netikėčiausiomis istorijomis ir kartu pradėti švęsti miesto šventę jau iš anksto. Šį įvykį minėti taip, kad žinia apie Vilniaus jubiliejų pasklistų po visą pasaulį.

Ką nuveikti
Atraskite Vilnių pėsčiomis
Atraskite Vilnių pėsčiomis

Vilnius, viena žaliausių Europos sostinių – itin kompaktiškas miestas, kurį pažinti patogiausia pėsčiomis.

Įsigykite „Vilnius Pass“ ir sutaupykite!

Įsigykite „Vilnius Pass“ ir sutaupykite!

Mėgaukitės galimybe neišlaidaujant apsilankyti populiariausiuose muziejuose, džiaukitės nemokamais turais, specialiais pasiūlymais pramogoms bei nuolaidomis restoranuose ir parduotuvėse.

Įsigykite dabar

Neakivaizdinis Vilnius

Kviečiame atrasti alternatyvaus Vilniaus pažinimo platformos „Neakivaizdinis Vilnius“ maršrutus ir pakeliauti po mažyčius miestus mieste – gyvenamuosius rajonus. 

Geriau pažinti

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.