Apie „Go Vilnius“

„Go Vilnius“ yra oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra, suteikianti visą reikalingą informaciją apie miestą lankytojams, investuotojams, atvykstantiems darbuotojams, verslininkams ir įmonėms.

Jei reikia patarimo apie nekilnojamąjį turtą ir gyvenamąją vietą,  ieškote, ką pamatyti ar nuveikti, „Go Vilnius“ visada padės geriausiai išnaudoti laiką Vilniuje.

Padedame lankytojams atrasti įdomiausią Vilnių

Atvykstate į Vilnių pamatyti populiariausių miesto vietų, o gal ketinate praleisti čia kultūringą savaitgalį? Padėsime jums pasirinkti tinkamiausią maršrutą.

Mielai kviečiame apsilankyti viename iš miesto širdyje įsikūrusių Vilniaus turizmo informacijos centrų, parašyti mums socialiniame tinkle ar susipažinti su mūsų maršrutais ir patarimais planuojant kelionę.

Palaikome Vilniuje įsikuriančius tarptautinius verslus

Talentingų Vilniaus žmonių ir palankios verslo aplinkos dėka, apie Vilnių išgirsta vis daugiau plėtrą planuojančių užsienio įmonių. „Go Vilnius“ verslo skyrius padeda tarptautinėms kompanijoms, siekiančioms Vilniuje įkurti savo padalinį.

Teikiame patarimus ir skatiname naudotis augančiu verslo ir profesionalų tinklu.

Padedame darbuotojams persikraustyti į Vilnių

Persikraustyti į naują miestą dėl karjeros galimybių gali būti ir jaudinanti, ir neraminanti patirtis. „Go Vilnius“ yra pasiruošęs Jums padėti.

Sukūrėme specialų gidą, kuriame rasite daugybę naudingos informacijos, pritaikytos jūsų asmeniniams poreikiams. Mes jums greitai padėsime tapti vietiniu.

Suteikiame pagalbą organizuojant renginius Vilniuje

Vilniaus konferencijų biuras - svarbus partneris renginių organizatoriams, įmonėms ir tarptautinėms asociacijoms, norinčioms surengti konferencijas ar kitokius renginius Vilniuje.

Konferencijų biuras gali padėti rasti partnerių, renginiams tinkamų vietų, viešbučių ir tiekėjų, kad jūsų renginiai vyktų sklandžiai ir būtų įsimintini.
„Go Vilnius“ dokumentai

„Go Vilnius“ dokumentai

Peržiūrėkite ir atsisiųskite VŠĮ „Go Vilnius“ metinės veiklos ataskaitas ir kitus aktualius dokumentus.

Administracinė informacija