Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Kontaktai

Turizmo informacijos centras

El. paštas: tic@vilnius.lt 
Tel.: +370 5 262 9660
Adresas: peržiūrėti lokacijas

„Go Vilnius“ biuras

El. paštas: go@vilnius.lt
Telefono nr.: +370 686 57232
Adresas: Gynėjų g. 14, LT-01109 Vilnius, Lithuania

Inga Romanovskienė
Inga Romanovskienė

Direktorė

+370 659 46986inga.romanovskiene@vilnius.lt
Vilma Daubarienė
Vilma Daubarienė

Turizmo skyriaus vadovė

+370 686 57229vilma.daubariene@vilnius.lt
Joana Mikulska
Joana Mikulska

Turizmo informacijos centro vadovė

+370 694 48263joana.mikulska@vilnius.lt
Simona Savickienė
Simona Savickienė

Rinkodaros skyriaus vadovė

+370 615 56059simona.savickiene@vilnius.lt
Karolina Budraitienė
Karolina Budraitienė

Verslo skyriaus vadovė

+370 620 87409karolina.budraitiene@vilnius.lt
Agnė Camara
Agnė Camara

International House Vilnius vadovė

+370 682 74582agne.camara@vilnius.lt
Vita Žilinskaitė
Vita Žilinskaitė

Konferencijų biuro vadovė

+370 610 33876vita.zilinskaite@vilnius.lt
Orinta Labutytė
Orinta Labutytė

Administratorė

+370 686 57232go@vilnius.lt
Gediminas Šukutis
Gediminas Šukutis

Turizmo vyr. projektų vadovas

+370 611 15366gediminas.sukutis@vilnius.lt
Augusta Stave
Augusta Stave

Projektų vadovė

+370 647 84054augusta.stave@vilnius.lt
Zita Bukina
Zita Bukina

Projektų vadovė (Vilnius Pass)

+370 610 33894zita.bukina@vilnius.lt
Salomėja Chomičenkienė
Salomėja Chomičenkienė

Projektų vadovė

+370 614 20927salomeja.chomicenkiene@vilnius.lt
Viktorija Jonikova
Viktorija Jonikova

Turizmo analitikė

+370 695 76646viktorija.jonikova@vilnius.lt
Indrė Škensbergaitė-Gedminė
Indrė Škensbergaitė-Gedminė

Rinkodaros vyr. projektų vadovė

+370 627 55271indre.skensbergaite@vilnius.lt
Gintarė Kavaliūnaitė
Gintarė Kavaliūnaitė

Viešųjų ryšių projektų vadovė (turizmo klausimais)

+370 617 45202gintare.kavaliunaite@vilnius.lt
Erika Brazaitytė
Erika Brazaitytė

Viešųjų ryšių projektų vadovė (verslo klausimais)

+370 686 57540erika.brazaityte@vilnius.lt
Gintarė Dagytė
Gintarė Dagytė

Projektų vadovė

+370 618 88492gintare.dagyte@vilnius.lt
Rūta Kedytė
Rūta Kedytė

Projektų vadovė

+370 659 51355ruta.kedyte@vilnius.lt
Žydrūnė Malašičevaitė
Žydrūnė Malašičevaitė

WEB projektų vadovė

+370 639 60031zydrune.malasicevaite@vilnius.lt
Gabrielė Vilčiauskaitė
Gabrielė Vilčiauskaitė

Jaunesnioji projektų vadovė

+370 618 81598 gabriele.vilciauskaite@vilnius.lt
Olga Maliko
Olga Maliko

Konferencijų biuro vyr. projektų vadovė

+370 610 33934olga.maliko@vilnius.lt
Paulė Tamuliūnaitė
Paulė Tamuliūnaitė

Projektų vadovė

+370 687 17719paule.tamuliunaite@vilnius.lt
Simona Jasaitienė
Simona Jasaitienė

Finansų vadovė

+370 695 76716simona.jasaitiene@vilnius.lt
Kristina Butnorienė
Kristina Butnorienė

Procesų vadovė

+370 643 19028kristina.butnoriene@vilnius.lt
Igor Ivenkov
Igor Ivenkov

Procesų projektų vadovas

+370 613 98003igor.ivenkov@vilnius.lt
Ana Zubkova
Ana Zubkova

Vyr. informacijos specialistė (Ekskursijos)

+370 610 33920 ana.z@govilnius.lt
Erika Fedorenčikaitė
Erika Fedorenčikaitė

Informacijos specialistė (Meet a local)

+370 617 87236erika@govilnius.lt
Darja Filipovič
Darja Filipovič

Informacijos specialistė (BDAR pareigūnė)

darja@govilnius.lt
Deividas Zmejauskas
Deividas Zmejauskas

Informacijos specialistas

deividas@govilnius.lt
Karolina Koroliova
Karolina Koroliova

Informacijos specialistė

karolina@govilnius.lt
Mantas  Ališauskas
Mantas Ališauskas

Informacijos specialistas

mantas@govilnius.lt
Vytautas Ivanauskas
Vytautas Ivanauskas

Informacijos specialistas

vytautas@govilnius.lt
Eglė Šilanskienė
Eglė Šilanskienė

Informacijos specialistė

egle@govilnius.lt
Marius Kantakevičius
Marius Kantakevičius

Informacijos specialistas

marius@govilnius.lt

Turite klausimų? Parašykite mums.

* Privalomi laukai
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.