Turizmo informacijos centras

Pilies g. 7
Pilies g. 7

Adresas: Pilies g. 7, LT-01123 Vilnius
Telefono nr.: +370 5 262 9660
Darbo laikas: I–VII 9.00–19.00

Siųsti užklausą

Naujasis Vilniaus Turizmo informacijos centras

Naujasis Vilniaus Turizmo informacijos centras

Vilniaus  širdyje, Pilies gatvėje, duris atvėrė išskirtinis Turizmo informacijos centras, tapęs vartais į ypatingus atradimus Vilniuje. Modernus ir interaktyvus centras siūlo lankytojams nepakartojamą patirtį, vedančią per miesto kultūros, istorijos gilumą bei laisvalaikio galimybes.
 
Išskirtinė personalizuotos kelionės planavimo paslauga

Vilniaus turizmo centras džiaugiasi galėdamas pristatyti naują ir inovatyvią paslaugą – personalizuotų kelionių kūrimą, remiantis dirbtinio intelekto (AI) technologija. Ši paslauga skirta padėti lankytojams maksimaliai išnaudoti savo laiką Vilniuje, atsižvelgiant į jų individualius pomėgius, poreikius ir pageidavimus ir taip užtikrinti tik pačias geriausias patirtis Lietuvos sostinėje.
Kviečiame atsakyti į kelis virtualaus asistento klausimus apie mėgstamas veiklas, kelionės trukmę. AI technologijos pagalba bus sukurtas individualus maršrutas, kuriuo galėsite naudotis parsisiuntus į savo el. paštą. Kiekviena kelionė yra unikali ir pritaikyta individualiems poreikiams.

Naujasis Vilniaus Turizmo informacijos centras kviečia renginių, kultūrinių ir kitų veiklų organizatorius bendradarbiauti. Siūloma galimybė organizuoti edukacinius, pramoginius ir kitokio pobūdžio renginius, kurie praturtintų turistų patirtį Vilniuje. Taip pat, dėl naujos išskirtinės renginių erdvės nuomos privatiems renginiams ir reklamos galimybių Vilniaus turizmo informacijos centre susisiekite el. paštu [email protected].

Jei neturėsite galimybės apsilankyti centre gyvai, rekomenduojame įsigyti „Vilnius Pass“ turistinę kortelę internetu, kuri suteiks galimybę nemokamai ar su ypatinga nuolaida lankytis geriausiuose Vilniaus muziejuose ir galerijose, užsiimti aktyviomis veiklomis ir pramogauti taip patiriant tik geriausias akimirkas Vilniuje. 

slides
Nauja vieta Vilniaus širdyje