Ilgesnės naktys reiškia ilgesnius vakarėlius! Saulei nusileidus užverda naktinis gyvenimas. Kelionė per barus, šokiai iki aušros, ar tiesiog puikus vakaras – naktį Vilnius tampa gyvu miestu, kupinu pašnekesių ir pramogų. Prisijunkite prie vakarėlio – kviečiami visi. Ko tikėtis? Skaitykite toliau.

Opium Club

Tai tikras šiuolaikiško miesto klubas. Čia dominuoja house ir techno muzikos ritmai. „Opium Cub“ kiekvieną savaitę pritraukia garsių atlikėjų iš viso pasaulio, tad prieš atvykdami pažiūrėkite programą – gali laukti malonių staigmenų, tad nepamirškite įsigyti bilieto. Klubas dalyvavo „Boiler room“, todėl galite neabejoti, kad čia į muziką žiūrima rimtai.

Adresas: Islandijos 4
facebook.com/Opiumclub

Bardakas

Pajudinkite klubus! Šokių karštinės apimta minia, pažįstama muzika ir gaivinantys kokteiliai – viskas, ko reikia. Vakarėlis vyks iki aušros, tad prisijungti niekada ne per vėlu. Norėdami pasikrauti energijos kitą popietę užsukite vėlyvų pusryčių – „Bardakas“ siūlo sotų meniu, kuris suteiks jėgų naujai dienai, o gal – daugiau šokių.

Adresas: Vilniaus 22
facebook.com/BardakasVilnius

Paragaukite egzotikos

Alchemikas

Baras garsėja tikriausiai geriausiais kokteiliais visame mieste. Už baro stovi ne šiaip barmenai, o miksologai, pasiruošę nustebinti egzotiškais skoniais ar sumaišyti kokteilį tiksliai taip, kaip jums patinka. Legendinė „Kruvinoji Merė“ prikels naujam gyvenimui bet ką!

Adresas: Islandijos 1
facebook.com/bar.alchemikas

King and Mouse

Tai pirmiausia viskio baras, tad čia privaloma apsilankyti visiems viskio gerbėjams. Sudalyvaukite degustacijoje arba tiesiog paprašykite barmeno pasiūlyti jums ką nors naujo. Baras turi ir savo viskį, kurio nerasite niekur kitur. Kokteiliai čia – malonus meniu papildymas. Viskis juose groja pagrindinėmis natomis, tačiau skoniai kaskart nauji ir įkvepiantys.

Adresas: Trakų 2
facebook.com/kingandmouse

Drops

Shot’ai! Kas taip pasakė?! Puikus būdas pradėti ar baigti vakarą su draugais. Spalvingi, stebinantys, maloniai stiprūs vieno gurkšnio gėrimai – pagrindinis baro gėrimas. Bet baras gali pasigirti ir gražia terasa, kurioje smagu prisėsti ilgesniam laikui su kokteiliu rankoje.

Adresas: Vilniaus 37
facebook.com/DropsBarVilnius

Pakelkite bokalą

Alaus biblioteka

Pasiruoškite alaus nuotykiams. Čia rasite 60 alaus rūšių,15 pilstomo alaus rūšių ir beveik 300 skirtingų alaus butelių iš viso pasaulio. Jei atrodys, kad išsirinkti neįmanoma, nedvejodami klauskite pasiūlymų ar pasirinkite degustacinį meniu.

Adresas: Trakų 4
facebook.com/alausbiblioteka

Peronas

Nenuvažiuokite nuo bėgių! Visų pamėgtas madingas baras yra visai šalia traukinių stoties, todėl atsistoję šalia milžiniškos Tonio Soprano statulos ramiai stebėkite keliaujančius žmones. Čia dažnai skamba gyva muzika, tad galite visą vakarą praleisti stebėdami besikeičiančią minią – visai, kaip stoties perone.

Adresas: Geležinkelio 6
facebook.com/peronasbaras

Portobello

Tikras britiškas baras, kuriame gausite 20 skirtingų rūšių alaus. Rimtas alus, rimtas ir požiūris į maistą – tiek užkandžiai, tiek patiekalai puikiai derės prie gėrimų ir pasotins net alkaniausią. Pasiruoškite vakaroti ilgai, ypač, jei vyksta sporto varžybos. Aistros liesis per kraštus.

Adresas: Aušros Vartų 7
facebook.com/ThePortobelloPub

Pasilepinkite

The Bubbles. Champagneria

Pakelkite krištolo taurę už Vilnių! Mėgaukitės burbuliukais ir jaukia vakaro nuotaika. Galėsite rinktis iš daugybės putojančių gėrimų, todėl tikrai rasite kažką tinkamo. Baro atmosfera primena ketvirtąjį dešimtmetį, kai žmonės žinojo, kaip linksmintis.

Adresas: Vilniaus 35
facebook.com/bubbles.champagneria

SkyBar

Vakarėlis debesyse … beveik. Grožėkitės nuostabiais senamiesčio vaizdais iš „Radisson Blu“ viešbučio 22 aukšto su kokteiliu rankoje. Bare yra daugiau nei 70 puikių kokteilių! Rudens vakarais dangus pražysta karšto oro balionais, skraidančiais šalia baro langų. Naktį baras virsta įspūdinga šokių aikštele.

Adresas: Konstitucijos 20
facebook.com/Skybar.Vilnius

InVino

Čiupkite taurę vyno ir pasiruoškite įdomiems pokalbiams. Galbūt pateksite į koncertą, poezijos skaitymus ar šampano degustaciją – būkite atviri netikėtumams. Jei užsibūsite ilgiau, tikriausiai pamatysite būrį garsių vilniečių. Užrašykite ant sienos palinkėjimą Vilniui, kad kiekvienas naujas lankytojas žinotų, jog puikiai praleidote laiką.

Adresas: Aušros Vartų 7
facebook.com/INVINObaras

Šokite iki nukritimo

Loftas

Rugsėjį „Loftas“ atidaro sezoną  vieninteliu miesto muzikos festivaliu Baltijos šalyse. Tačiau ir visas sezonas kupinas garsių Lietuvos ir tarptautinių menininkų pasirodymų. Turite progą išgirsti naujausią elektronikos ir indie muzikos skambesį. Įsikūręs sename fabriko pastate, klubas išlaiko modernią dvasią. Kai nešoksite, pasivaikščiokite ir apžiūrėkite gatvės meną ant gretimų sienų „Open Gallery“.

Adresas: Švitrigailos 29
facebook.com/loftasvilnius

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.