Galerija „Open Gallery“

Unikali meno galerija po atviru dangumi „Open Gallery“ – ilgalaikis tarpsritinis projektas ir kultūrinė iniciatyva, originaliai pristatanti urbanistinę kultūrą ir kūrybiškai gaivinanti postindustrinį Naujamiestį. Šia iniciatyva siekiama pristatyti tradicinėms meno formoms alternatyvią kūrybą, tokią, kaip piešinius ant fabrikų sienų, instaliacijas, skulptūras, performansus, nekomercinio kino seansus, kurie industrinėje erdvėje atsiskleidžia naujai, o tuo pačiu ir skatinti skirtingų sričių Lietuvos ir užsienio menininkus bendradarbiauti tarpusavyje.

Trumpa istorija

Galerija po atviru dangumi „Open Gallery“ – menų fabriko „Loftas“  projektas.

Tai ilgalaikis tarpsritinis projektas, suvienijantis talentingus Lietuvos ir užsienio menininkus bendram kūrybiniam darbui ir virstantis tarptautine gatvės meno, skulptūrų ir instaliacijų galerija po atviru dangumi. Galerija įsikūrusi buvusios gamyklos „Elfa“ kieme, kuriame dabar stūkso menų fabrikas „Loftas“.

Vienas svarbiausių Naujamiestyje esančios galerijos „Open Gallery“ tikslų – prikelti buvusias apleistas miesto teritorijas naujam gyvenimui ir taip vilniečiams bei miesto svečiams atskleisti dar nematytą Lietuvos sostinės veidą. Galerijos lankymas yra nemokamas, galerija atvira visiems bet kuriuo metu.

Adresas:
Vytenio g. 50, Vilnius 03202Google Maps
Kaina:

Įėjimas nemokamas

Verta pamatyti

Literatų gatvė
Literatų gatvė

Literatų gatvė visada sulaukia didelio lietuvių ir užsienio turistų susidomėjimo.