Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

MO muziejus

Jei esate modernaus meno mėgėjas, nieko nelaukęs atvykite apžiūrėti vieno naujausių Vilniaus muziejų. Garsaus architekto Danielio Libeskindo sukurtas pastatas pats yra modernios architektūros kūrinys, laimėjęs keletą prizų už architektūrą.

Muziejuje matysite modernaus Lietuvos meno parodas, atspindinčias platų stilių ir idėjų spektrą, pagrindinius Lietuvos dailės procesus ir raidą per pastaruosius 60 metų. Dauguma kolekcijoje esančių menininkų tebėra aktyvūs ir šiandien, yra pripažinti Lietuvoje ir užsienyje. Parodos keičiasi, kad atspindėtų įvairius menininkus ir temas. Čia užsukę galėsite pažiūrėti filmų, sudalyvauti edukacinėse veiklose, klausytis koncertų ir, žinoma, stebėti meno performansus.

Trumpa istorija

2018 m. pastatytas muziejus yra lietuvių modernaus meno kolekcininkų Danguolės ir Viktoro Butkų dovana visuomenei. Tai vienas naujausių muziejų Vilniaus mieste. Muziejus buvo pastatytas privačiai kolekcijai, kurioje daugiau nei 5000 kūrinių. Muziejuje pat galite rasti skaitmeniniu būdu atkurtą išskirtinę 1972 m. sanatorijai „Pušelė“ sukurtą Algirdo Steponavičiaus ir Birutės Žilytės freskos fragmentą.

Adresas:
Pylimo 17, Vilnius 01141Google Maps
Telefono nr.:
El. paštas:
Svetainė:
Darbo laikas:

I: 10:00-20:00
II: nedirba
III-VII: 10:00-20:00

Kaina:

7 €
3.50 € studentams, senjorams, neįgaliems
Su „Vilnius Pass” sutaupykite €4

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.