6 išskirtiniai SPA centrai Vilniuje

SPA malonumų Vilniuje toli ieškoti nereikia. SPA centrų čia apstu, ir siūlo jie  – ne tik įprastas grožio procedūras ir masažus. Procedūros su brangakmenių dulkėmis, gintaro masažai, aromatiniai ritualai, masažai, skirti atgauti jėgas po ilgo skrydžio, – tai tik dalis ypatingų būdų palepinti kūną SPA salone. Sužinokite, kokiuose Vilniaus SPA centruose apsilankyti ir ką naujo išbandyti.

Vilnius Grand Resort V Spa

Naujausias, tik 2020 m. pradžioje duris atvėręs, SPA centras Vilniuje siūlo ne tik tradicines procedūras, bet ir Rytų medicinos praktikas. Čia atliekamos holistinės procedūros, masažai naudojant purbrangius ir brangiuosius mineralus, siūlomos akademijos „Ayurveda Pura London“ sudarytos ajurvedos terapijos. Šiame centre taip pat galima pasimėgauti gydomosiomis SPA  voniomis su įvairiausiais gydomaisiais ekstraktais. Aromaterapijos ar druskų kambarys leis pasikrauti energijos ir nuraminti mintis. Šaltuoju metų laiku, kai taip trūksta saulės šilumos, atsigauti padės šviesos terapijos seansai.

Paprasčiausias ir jau tradiciniu tapęs būdas atsipalaiduoti „Vilnius Grand Resort V Spa“ – saunos, garinės pirtys, sūkurinės vonios ir baseinai su kaskadomis. Čia įkurta VIP zona su kedro sauna ir poilsio zona, kuriose atsipalaiduosite ir nurimsite.

Ilgesniems pasiplaukiojimams puikiai tiks 20 m baseinas. Mėgstantiems pasportuoti įrengtos atskiros jogos, treniruoklių ir sporto salės.

Be to, iš čia neišeisite alkani. Sveiko maisto galima paragauti vietoje įsikūrusiame bare ar japoniško maisto restorane.

Kai toks malonumų pasirinkimas ir norisi viską išbandyti, vienos dienos poilsio „Vilnius Grand Resort V Spa“ gali nepakakti, tačiau išeitis visada yra – apsistokite čia pat įsikūrusiame viešbutyje vienai nakčiai ar savaitei ir lepinkitės kiek geidžia širdis. Gal net leiskitės į ypatingą pažintinę kelionę po Vilnių su gidu.

Adresas: Ežeraičių 2, Ežeraičių km., Vilniaus r.   
Svetainė: www.vilniusgrandresort.com   

Grand Hotel Kempinski Vilnius SPA

Pačiame senamiesčio centre įsikūrusiame viešbučio SPA lankytojų laukia masažai, pritaikyti konkrečiam metų laikui, procedūros su gintaru, tonizuojančios bei medžiagų apykaitos procesus reguliuojančios procedūros, deguonimi prisodrintos veido ir kūno procedūros, praturtintos vitaminais ir antioksidantais. Čia taip pat galite pasinerti į žydrą baseiną ar pasikaitinti suomiškoje ar garų pirtyje. Poilsį ir malonumus galėsite pratęsti besimėgaudami maistu viešbučio restorane „Telegrafas“.

Adresas: Universiteto 14   
Svetainė: www.kempinski.com 

Pacai SPA

Pačioje miesto širdyje, istoriniame 17 a. pastate įsikūrusiame viešbutyje „Pacai“, esantis modernus SPA centras lankytojus pasitinka alsuodamas ramybe. Veido procedūros, atpalaiduojantieji, lyg iš gamtos energijos pasisėmę,  masažai su gintaro ar kanapių aliejumi, kūno procedūros, tradicinė karšta pirtis ir žolelių arbata ar specialios procedūros, padedančios atsigauti po skrydžio, per kelias valandas padės pasijusti lyg naujai gimus. Išbandžius ir patyrus viešbučio SPA malonumus, Jūsų lauks ypatingi skonio potyriai restorane „Muros“, kuriam vadovauja Liutauras Čeprackas, vienas garsiausių šefų Lietuvoje.

Norėdami pratęsti malonų laiką, užsisakykite kambarį įspūdingame 5 žvaigždučių viešbutyje „Pacai“.

Adresas: Didžioji 7   
Svetainė: www.hotelpacai.com   

Bokšto SPA

„Bokšto SPA“ Vilniuje yra išskirtinė vieta, kurioje erdvus ir stilingas interjeras susitinka su senamiesčio istorija. Spa įsikūręs autentiškame barokinio stiliaus pastate, kuris po kruopščios rekonstrukcijos išlaikė unikalią, autentika dvelkiančią atmosferą. Čia sukurtos idealios sąlygos atsipalaidavimui ir mėgavimusi ramybe. „Bokšto SPA“ suteikia galimybę mėgautis 25 metrų ilgio baseinu su keturiais takais, bei rinktis iš plataus meniu išskirtinių SPA paslaugų. 

Adresas: Bokšto g. 6, Vilnius
Svetainė: www.bokstospa.lt

Nidos kopos

Šiuose masažo namuose Jums bus suteikta išskirtinė galimybė į lietuviškąjį auksą – gintarą – pažvelgti kitaip. Pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės, įsikūrusiuose jaukiuose masažo namuose laukia specialios procedūros veidui ir kūnui: įvyniojimai su gintaro pudra, masažai su gintaro aliejumi, kaukės, net gintarinės arbatos gėrimo ceremonija. Tad iš salono išeisite ne tik švytinčia oda, bet ir spindėdami iš vidaus.

Adresas: Odminių 8   
Svetainė: www.nidoskopos.lt   

Provanso kvapai

SPA ritualai su ypatingais eteriniais aliejais padės greitai atgauti jėgas. Pasinerkite į mineralinę aromatinę vonią ir pajuskite, kaip ramiai teka laikas, nurimsta protas, atsipalaiduoja kūnas, o degančios žvakės ir eterinių aliejų migla nuteiks itin jaukiai ir romantiškai. Čia taip pat vyksta seminarai aromaterapijos tema, galima užsisakyti renginį didesniam kolektyvui.

Adresas: Didžioji g. 33, Vilnius
Svetainė: www.provansokvapai.lt   

Verta pamatyti

Verta pamatyti

„Paupio turgaus“ skonio kelionė
„Paupio turgaus“ skonio kelionė

Pasiruoškite išskirtinei maisto patirčiai „Paupio turguje“ – tai naujausia Vilniaus maisto kultūros vieta, kuri suburia žmones prie stalo su išskirtinių skonių patiekalais.

Patirkite naujų įspūdžių keliaudami po Vilnių virtualiai
Patirkite naujų įspūdžių keliaudami po Vilnių virtualiai

Keliauti ne tik galima, bet ir būtina, nors ir virtualiai.