Pramogos vaikams

Vilniaus šaltibarščių festivalis kviečia atvykti ir didelius, ir mažus! Mažieji festivalio dalyviai galės mėgautis pramogomis - paišymu ant veidukų, edukacine zona, galimybe sukti laimės ratą ir laimėti prizų!

Dirbtinis šaltibarščių baseinas
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Per „Vilnius Pink Soup Fest“ su maistu žaisti būtina! Leiskite mažiesiems festivalio dalyviams patirti, ką reikštų įšokti į dubenį šaltibarščių. Rožinis minkštų formų pripildytas baseinas primena šaltibarščius ir dėl to šokinėti į jį tik dar smagiau.

Pripučiamos pramogos
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Kiek pašoksite į aukštį? Suteikite vaikams sparnus ir leiskite pajausti skrydžio džiaugsmą šokinėjant ant pripučiamų pramogų! Pilve skraidys rožiniai džiaugsmo drugeliai. 

„Zoopark“ šeimos stotelė
Laikas: birželio 1 d. 10:00–15:00 val.
Kaina: nemokamai

„Vilnius Pink Soup Fest“ draugiškas visai šeimai. Kol vieni svajoja apie šaltibarščius, mažieji festivalio dalyviai gali mėgautis animatorių pramogomis, spalvingais balionais, atlikti smagias užduotėles visai šeimai ir laimėti įvairiausių prizų.

Molinių šaltibarščių lipdymo dirbtuvės
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai
https://www.nvkurybosnamai.lt/

Iš rožinio molio gali gimti rožiniai šaltibarščiai! Nesvarbu, kiek jums metų, Vilniaus Naujosios Vilnios moksleivių kūrybos namų keramikos būrelio dalyviai parodys, kaip nusilipdyti dubenėlį, šaukštą ar net šaltibarščių ingredientus. Susipažinkite su lipdymo technikomis, apžiūrėkite kitų darbus, dalyvaukite viktorinoje ir loterijoje.

MB Animatoriai ir personažai
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: cukraus vata 3 eur., spragėsiai 3 eur., rožinės purškiamos tattoo iki 5 eur. 

Linksmybių ir pramogų netruks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mėgaukitės rožinės spalvos cukraus vata, paragaukite ir rožinių spragėsių, nepamirškite pasidaryti laikinas purškiamas tatuiruotes arba leisti mūsų menininkams piešti veidukus – viskas, žinoma, dominuojant rožinės spalvos tonams. Atvykite švęsti su mumis ir leiskite šventės džiaugsmui užpildyti Jūsų dieną šventiškais akcentais!

Piešimas kreidutėmis
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Leiskite mažiesiems dailininkams parodyti savo kūrybiškumą visiems „Vilnius Pink Soup Fest“ dalyviams. Rožinės kreidutės gali nupiešti bet ką – gal rožinį dramblį, o gal burokėlį! Smagi vaikystės pramoga lavina vaizduotę ir iššaukia šypseną veide.