Vilniaus šviesų festivalis 2024

Vilniaus šviesų festivalis 2024

Akinamai ryškus Vilnius kviečia į Vilniaus šviesų festivalį

Sausio 25-28 d. Vilniaus šviesų festivalio instaliacijos ryškiai nušvies miesto gatves ir kiemelius ir Lietuvos sostinė veikiausiai taps viena ryškiausių vietų planetoje. Tokį įspūdingą reginį išvysite tik kartą per metus, tad nepraleiskite progos.

Siųskite signalą į eterį! 

Fiksuokite akimirkas ir dalinkitės jomis su savo pasauliu! Tapkite Vilniaus ambasadoriais ir pakvieskite visus atrasti jiems dar nepažintą miestą. Skleiskite šviesą ir Vilniaus grožį taip, kad čia užsimanytų apsilankyti ne tik jūsų draugai, bet net ateiviai iš tolimiausių Visatos kampelių.

Vilniaus šviesų festivalio metu Vilniaus Jėzuitų gimnazijos kieme pasitiksime kitokį Vilnių – alternatyviai įsikūrusį... kosmose. Video instaliacijos menininkas Rimas Sakalauskas, kartu su kūrybine komanda – režisieriumi Žilvinu Vingeliu ir kompozitoriumi Dominyku Digimu, pasiūlys pasinerti į kitokį Vilnių. Išgalvotos dokumentikos (angl. mockumentary) žanro dėka tarpukario geografo Kazio Pakšto idėja sukurti atsarginę Lietuvą virsta realybe.Per hipertunelį bus galima pažvelgti, kaip Vilnius galėjo kurtis už Žemės ribų, kaip ten vystėsi jo istorija ir gyveno vilniečiai – tokie patys kaip ir mes, tik kosmoso Vilniuje.

Visą šviesų festivalio objektų sąrašą ir žemėlapį, kur juos pamatyti, rasite atsisiuntę nemokamą Vilniaus šviesų festivalio programėlę:

App storePlay store

Praeitų metų akimirkos

https://www.govilnius.lt/images/659654e9aae85761ef27ae75

Ką veikti žiemą Vilniuje

Įspūdžiai Vilniuje visada ryškiausi, net tada, kai išjungiamos Vilniaus gimtadienio šviesų festivalio instaliacijos.

Vilnius Pass kortelė

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.