Legendinės Vilniaus valgyklos

Iki šiol Vilniuje yra tokių valgymo įstaigų, į kurias įžengus galima keliauti laiku ir nusikelti į kokius 1980-uosius. Vienos tokių vietų yra valgyklos, kurių meniu – daugiausia tik iš standartizuoto patiekalų sąrašo. Šiose vietose jau dešimtmečius patiekalai nesikeičia arba keičiasi minimaliai.

Valgyklos patiks tiems, kurie nori ne tik sočiai ir nebrangiai papietauti (tokios valgyklos dažniausiai veikia tik per dienos pietus), bet ir pagardinti dieną nostalgijos prieskoniu. Juk su dauguma tų patiekalų sovietiniu laikotarpiu užaugo ne viena karta!

Montuotojas

Tai yra legendinė valgykla, kurią žino daugelis vilniečių. Nors ji nedidelė ir veikianti tik darbo dienomis, čia verta užsukti ir paragauti sočių bei nebrangių dienos pietų. Meniu kaskart platus: nuo varškėtukų iki tradicinių balandėlių ar Kijevo kotleto.

Adresas: Naugarduko 34
Darbo laikas: I-V 09:00-16:00

Sultiniai

Vos pravėrus pačiame miesto centre įsikūrusių „Sultinių“ duris, iškart grįžti laiku atgal. Maistas čia ruošiamas nuo pat 1969 m. ir, atrodo, kad nuo tada čia nedaug kas pasikeitę. Kasdien rotuojamame meniu rasite visko, ką valgė mūsų tėvai ir seneliai.

Adresas: Jogailos 8
Darbo laikas: I-V 09:00-19:00, VI 10:00-18:00

Confetti

Pačioje sostinės senamiesčio širdyje, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos patalpose, duris atvėrė nauja maitinimo įstaiga – sveiko maisto valgykla. 
Pusryčiams ir pietums čia rasite sočius ir skanius patiekalus, kurie taip pat yra sveiki ir nebrangūs. Čia taip pat galite įsigyti  iš natūralių vaisių sulčių pagamintų guminukų, sveikų desertų ir vietoje kepamų kibinų. 

Adresas: Islandijos g. 3
Darbo laikas:
I-V 7:45-15:00

Upės Bistro

Dar ne taip seniai čia buvo pati tikriausia valgykla „Prie Neries“. Nors dabar ji vadinasi bistro, autentiškos sienos, baras ir valgyklos principu tiekiamas maistas išliko. Kasdien čia galite rinktis iš 7-8 patiekalų, o dauguma jų – vis dar iš tradicinės anų laikų virtuvės.

Adresas: Žvejų 2
Darbo laikas: I-V 10:30-15:00

Pas Žilviną

Šios vietos šeimininkas visus žavi savo paprastumu ir dėmesiu kiekvienam svečiui. Jis pats sukasi virtuvėje, gamina tradicinius patiekalus ir kalbina lankytojus. Nors daugybę metų ši vieta buvo legendinė valgykla, Žilvinas ruošiasi rebranding'ui: „Jeigu „McDonald's“ gali vadintis restoranu, kodėl mes ne?“, – šypsosi jis. Tikėkimės, naujasis statusas iš esmės nepakeis šios vietos išskirtinumo.

Adresas: Švitrigailos 26
Darbo laikas: I-V 08:00-19:00

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.