Vilniaus panoramos, kurias būtina pamatyti

Apžvelgti Vilnių iš naujos perspektyvos galima net devyniais būdais. Apdainuoti Vilniaus stogai ir vinguriuojančios Senamiesčio gatvelės. Moderni miesto architektūra ir verdantis gyvenimas. Ramybė sklendžiant virš Vilniaus ir jį supančių miškų. Prieš akis atsiveriančios panoramos sužavės išskirtiniais vaizdais.

Šv. Jonų bažnyčios varpinė

Skirtingai nei dauguma kitų taškų, šis įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje. Norėdamas pakilti į varpinę turėsi susimokėti už bilietą, bet iš apžvalgos aikštelės matoma Vilniaus panorama tikrai to verta. Raudoni senamiesčio pastatų stogai iš čia atrodys beveik pasiekiami ranka.

Subačiaus apžvalgos aikštelė

Tai ko gero geriausia vieta panoraminėms Vilniaus nuotraukoms, į kurią galima patekti nemokamai. Iš čia matysi Vilniaus bažnyčių bokštus, miesto centre esančias kalvas bei tolumoje iškilusius dangoraižius. Esant palankiam orui saulėlydis iš čia atrodys fantastiškai, mat oranžinė vakaro saulė leisis tiesiai už senamiesčio pastatų.

Vilniaus katedros varpinė

Vienas aukščiausių bokštų Vilniaus senamiestyje suteikia galimybę iš 50 m aukščio pažvelgti į Katedros aikštę, Gedimino prospektą ir istorinį Vilniaus centrą. Bilietą galėsi įsigyti čia pat – su juo aplankysi apžvalgos aikštelę, varpų ekspoziciją ir susipažinsi su varpinės istorija.

Trijų kryžių kalnas

Užkopęs į kalną bei stovėdamas veidu į Vilniaus senamiesčio vaizdą girdėsi ir pačioje kalno papėdėje tekančią Vilnią. Ši vieta yra Kalnų parko dalis, tad į ją gali nemokamai patekti bet kuriuo paros metu ir nufotografuoti švelnias saulėtekio spalvas ar naktinio Vilniaus šviesas.

Altanos kalnas

Viena aukščiausių Vilniaus kalvų gerai paslėpta nuo praeivių akių nepriklausomoje Užupio respublikoje, bet vaizdai šioje vietoje atims žadą. Jei palypėsi laiptais už Užupio gimnazijos ir atrasi į kalvą vedantį keliuką, nereikės aukštai kopti. Prieš akis atsivers Gedimino bokštas ir gražiausi saulėlydžiai.

Radisson Blu Skybar

Geriant kokteilį mėgautis vaizdu iš paukščio skrydžio galėsite viešbutyje „Radisson Blu“ esančiame „Skybar“ bare. Patogiuose krėsluose 22 aukšte matysi, kaip pro šalį teka Neris ir saulėlydžio raudoniu nusidažo Senamiesčio stogai.

TV bokštas

Nori pamatyti Vilnių dar iš aukščiau? Pasikelk į aukščiausią pastatą Lietuvoje. TV bokšto kavinė „Paukščių takas“ įsikūrusi 165 metrų aukštyje ir per valandą apsisuka 360 laipsnių. Tad nereikia net judintis iš vietos, kad pamatytumė visą miesto vaizdą, kuris kiekvienu paros metu vis kitoks – dieną galėsi matyti net Vilniaus pakraščius, o naktį – mėgautis švieselėmis nušviesta panorama.

Oro balionai

Vilnius – vienintelė Europos sostinė, kur virš Senamiesčio gali sklęsti oro balionu. Žiemą ar vasarą nepraleisk unikalios progos pamatyti meisto gatvių ir kiekvieną sezoną besikeičiančios Vilnių supančios gamtos. Tai – puikus būdas naujai susipažinti su Vilniumi.

Verta pamatyti

Verta pamatyti

Kaip pigiai pramogauti Vilniuje?
Kaip pigiai pramogauti Vilniuje?

Net jei kišenėse siaučia vėjai, Vilnius – tobulas miestas smagiai leisti laiką neišlaidaujant.

Idėjos pasimatymui Vilniuje
Idėjos pasimatymui Vilniuje

Susipažinkite su Vilniumi – tebūnie tai meilė iš pirmo žvilgsnio.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.