Pramogos jaunimui

„Vilnius Pink Soup Fest“ kviečia pramogauti visus, širdimi jaunus, domėtis naujovėmis. Kaip dera šaltibarščiai ir šiuolaikinės technologijos? Įsitikinkite patys! Taip pat susitikite su mėgstamiausiomis lietuviškomis socialinių tinklų žvaigždėmis ar išbandykite naują sporto rūšį. 

Robotukų varžybos
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Koks jausmas valdyti robotą ir kovoti dėl pirmos vietos? Jūsų tikslas - apversti arba išstumti savo priešininko robotą į variklio pagalba atveriamą skylę. Azarto daugiau nei kompiuteriniame žaidime, nes čia - viskas tikra! Kol lauksite savo kovos, galėsite iš arčiau apžiūrėti robotukus ir daugiau sužinoti apie jų veikimo principus.

Saulės elektrinių modulių stalas ,,Saulės grąža''
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Kai tik išlenda saulė, lėkštėse atsiranda šaltibarščiai – tai neatsiejamas derinys. Tad suvalgę lėkštę šaltibarščių, kviečiame sužaisti stalo teniso partiją - rožinėmis lyg šaltibarščiai raketėmis, prie neįprasčiausio stalo, pagaminto iš saulės elektrinių modulių.

Go Space VR
Laikas:
birželio 1 d.
Kaina: 10 Eur.

Veido puošybos stotelė 
„Glitter poetry 
Laikas: birželio 1 d.

Blizgėkite šaltibarščių festivalyje, kaip tikra fėja!

PILDYK stendas        
Laikas:
birželio 1 d.
Kaina:
nemokamai

„Vilnius Pink Soup Fest“ jūsų laukia ne tik šaltibarščiai, bet ir mėgstamiausios „Youtube“ žvaigždės. PILDYK stende susitiksite su Andriumi Talžūnu, Artūru Taraška („Stimo media“), Aqva ir Demino! Ryškūs įspūdžiai garantuoti.

Rutulio stūmimas iš sportinės neįgaliojo metimo kėdutės
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Šaltibarščiai kupini vitaminų ir mineralinių medžiagų, tad pasistiprinę išliekite sukauptą energiją sportuodami. Išbandykite paralimpinę rungtį – rutulio stūmimą iš sportinės neįgaliojo metimo kėdutės. Ar jums pavyks jį pataikyti į šaltibarščių lėkštę? Atrodo lengva, o kaip yra iš tiesų, pamatysite tik patys atsisėdę į metimo kėdutę. 

„Žemaitijos pieno“ pramogų zona
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Šaltibarščių nebūtų be kefyro! Užsukite į pramogų zoną pasiimti savo „Žemaitijos pieno“ šaltibarščių kefyro ar tiesiog papramogauti. Nepamirškite atminčiai nusifotografuoti fotoveidrodyje!