Suplanuokite kelionę

Išsidėstęs ties Neries ir Vilnelės upėmis, Vilnius yra gražus ir gyvas miestas su savo nepakartojamu Senamiesčiu, apjungiančiu daugelio kultūrų paveldą.

Šimtmečių senumo architektūra, modernūs pastatai ir nepaliesta gamta pačiame mieste – Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių – sukuria nepakartojamą harmoniją. Šiuolaikinė miesto atmosfera neatsiejama nuo Senamiesčio istorijų ir legendų.

Atvykite į Vilnių

Nėra nieko lengviau nei atvykti į Vilnių. Vilniaus oro uostas turi tiesioginius skrydžius į pagrindinius Europos miestus, o skrydis trunka ne ilgiau nei tris valandas. Kadangi skrydžių žemėlapis pildomas vis naujais maršrutais ištisus metus, miesto jungtys su pasauliu ir toliau plečiasi.

Atvykimas ir išvykimas

Lėktuvu
Lėktuvu

Iš Vilniaus tarptautinio oro uosto tiesioginius skrydžius vykdo daugiau nei 15 oro linijų.

Visi

Keliaukite po Vilnių

Vilnius jaukus ir kompaktiškas miestas, tad jį apkeliausite be vargo. Transportą galite rinktis iš daugelio variantų. Judėti viešuoju transportu, pasinaudoti elektriniaias paspirtukais, o galbūt keliauti pėsčiomis? Kad ir ką pasirinksite, kelionės maršrutas tikrai neprailgs.

Transportas Vilniuje

Viešasis transportas
Viešasis transportas

Trafi – pagrindinė naudojimosi viešuoju transportu programėlė.

Visi
Turisto rinkliava

Turisto rinkliava

Nuo 2018 m. liepos 1 dienos Vilniuje pradedama rinkti turisto rinkliava. Rinkliavos dydis -  2 Eur asm./1 n.

Rinkliava renkama už naudojimąsi Vilniaus miesto savivaldybės viešąją turizmo ir poilsio infrastruktūra iš apgyvendinimo paslaugomis pasinaudojusių svečių.

Sužinoti daugiau