Tvarios pramogos

Nors „Vilnius Pink Soup Fest“ puošiasi rožine spalva, be žalios šaltibarščių nebūtų! Vilnius – žaliausia Europos sostinė, todėl tvarumas – svarbi miesto dalis. Palaikykite dalijimosi ir įsitraukimo idėjas dalyvaudami tvariose „Vilnius Pink Soup Fest“ veiklose ir įvertinkite didžiausią Vilniaus turtą: šviežią orą, šiltą saulę bei kokybišką vandenį.

Saulės elektrinių modulių stalas
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Kai tik išlenda saulė, lėkštėse atsiranda šaltibarščiai – tai neatsiejamas derinys. Tad suvalgę lėkštę šaltibarščių, kviečiame sužaisti stalo teniso partiją - rožinėmis lyg šaltibarščiai raketėmis, prie neįprasčiausio stalo, pagaminto iš saulės elektrinių modulių.

Rutulio stūmimas iš sportinės neįgaliojo metimo kėdutės
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Šaltibarščiai kupini vitaminų ir mineralinių medžiagų, tad pasistiprinę išliekite sukauptą energiją sportuodami. Išbandykite paralimpinę rungtį – rutulio stūmimą iš sportinės neįgaliojo metimo kėdutės. Ar jums pavyks jį pataikyti į šaltibarščių lėkštę? Atrodo lengva, o kaip yra iš tiesų, pamatysite tik patys atsisėdę į metimo kėdutę. 

Edukacinė pramoga „Atliekų krepšinis“
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai

Pagaminote šaltibarščius, bet liko atliekų? Kur mesti plastiko pakuotę? O kur – kiaušinių lukštus? Leiskitės į smagų „Atliekų krepšinio“ žaidimą ir susipažinkite su atliekų rūšiavimu smagiai. Pajudėkite, pasilinksminkite, sužinokite kažką naujo ir prisidėkite prie tvaresnio atliekų tvarkymo. 

Vandens baras
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Vanduo Vilniuje gaunamas iš giluminių gręžinių, todėl yra itin skanus ir kokybiškas. Nuplaukite šaltibarščių skonį ir paruoškite savo skonio receptorius kitiems nuotykiams. Raskite vandens barą ir paragaukite profesionalių barmenų plakamų nealkoholinių kokteilių su Vilniaus vandeniu iš čiaupo, pagardintu įvairiausiais ingredientais. Aktyvistams – su imbieru, sveikuoliams – su uogomis, ištroškusiems – su žolelėmis.

Dalijimosi stotelės DĖK’ui rūbų kabyklos
Klaipėdos g. 2, Vilnius
Laikas: gegužės 28–birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai

Ruoškitės „Vilnius Pink Soup Fest“ iš anksto ir visiškai nemokamai. Dalijimosi stotelėje DĖK’ui ant kabyklų rasite šaltibarščių ir jų ingredientų spalvos rūbų. Rožinė burokėlių, žalia krapų, balta ar geltona kiaušinio spalva – rinkitės ir puoškitės! Turite per daug daiktų? Palikite juos kitiems dalijimosi stotelėje DĖK’ui ir palaikykite atsakingo vartojimo idėją.