Rožinis poilsis 

Leiskitės nešami judesio ir pasinerkite į rožinę bangą. Išjudinkite kūną patinkančiu ritmu – greitai it rožinės panteros ar lėtai it rausvos jūrų žvaigždės. Išsitempkite iki pirštų galiukų jogos užsiėmime ar išsišėlkite iki devinto prakaito zumbos treniruotėje. Pasipuoškite rožine spalva ir tapkite „Pink Soup Fest“ komandos dalimi!

Performansas „Roots“
Laikas: birželio 1 d. nuo 12:00 val. iki 18:00 val.
Kaina: nemokamai

Rožinės „Luminor“ sūpynės
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai

Kilkite tik aukštyn! Kada paskutinį kartą supotės? Sūpynės – ne tik patiems mažiausiems, bet visiems. Nepamirškite fotografuotis, dalytis savo nuotraukomis ir laimėti smagių prizų. 

Milžiniškas stalo žaidimas
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai

Ar jus lydi sėkmė? Norėtumėte turėti supergalių? O gal įsigyti viešbutį? Prisijunkite prie žaidėjų komandos, ridenkite milžiniškus kauliukus ir darykite savo ėjimą 14 kv. m. stalo žaidimo lentoje. Vedėjas „Ponas Sėkmė“ viso žaidimo metu nepames skaičiaus ir tikrai paskelbs nugalėtoją.

Projektas-instaliacija „Kodėl aš myliu Vilnių?“
Konstantino Sirvydo skveras „Prancūzparkis“, Didžioji g. 2
Laikas: birželio 1 d. rašomi linkėjimai, birželio 2 d. – ekspozicija
Kaina: nemokamai

Vilnius turi daugybę priežasčių būti mylimas. Viena jų, žinoma, „Vilnius Pink Soup Fest“, tačiau neabejotinai jų yra ir daugiau. Prisidėkite prie Vilniaus puoselėjimo bei užmirštų vietų atgaivinimo – rašykite rožinės spalvos laiškus ir atsakykite į klausimą „Kodėl aš myliu Vilnių?“. Savo laiškais įkvėpsite ir kitus pažvelgti į Vilnių naujomis akimis ir pamilti dar daugiau jo veidų.

Edukacinė pramoga „Atliekų krepšinis“
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai

Pagaminote šaltibarščius, bet liko atliekų? Kur mesti plastiko pakuotę? O kur – kiaušinių lukštus? Leiskitės į smagų „Atliekų krepšinio“ žaidimą ir susipažinkite su atliekų rūšiavimu smagiai. Pajudėkite, pasilinksminkite, sužinokite kažką naujo ir prisidėkite prie tvaresnio atliekų tvarkymo.

„Sleep Fest“ lovos
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai
www.sleepfest.lt

„Vilnius Pink Soup Fest“ net sapnai bus rožiniai. Pramogų nepramiegosite, jei miegosite pačiame jų epicentre. Rožine patalyne papuoštos lovos Kūdrų parke ir prie Vilniaus rotušės kvies atrasti miego galią. Juk miegame visi. Skenuokite QR kodą ir susipažinkite su miegui ir ilgaamžiškumui skirtu artėjančiu „Sleep Fest“. Gero miego!

„IKEA“ poilsio zonos
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai

„Vilnius Pink Soup Fest“ pramogų per vieną dieną tiek daug, kad gali susisukti galva. Suprantama, kad norisi pamatyti ir patirti viską, tačiau būtina ir pailsėti! Prisėskite atgauti kvapą jaukioje rožinėje poilsio zonoje.

Rožinė karvė
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai

Rožinę karvę išvysite net rečiau nei rožinį dramblį, bet rožinę karvę rožinėje valtyje, plaukiančioje kūdroje – vienintelė proga per metus! Traukite savo telefonus ir fotoaparatus – tai būtina įamžinti.