Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Vilnil. Iliuzijų muziejus

Viliojantis. Paslaptingas. Nepaprastai stebinantis. Sveiki atvykę į istorinę erdvę, kupiną jaudinančių iliuzijų, puikios atmosferos ir besišypsančių muziejaus darbuotojų.

Trumpai apie muziejų

Pagrindinę muziejaus ekspoziciją sudaro 600 m2, kur iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu: fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais ir klasikinėmis paslaptimis. Šią išskirtinę edukacinę patirtį praturtina interaktyvios pramogos — piešimas šviesa, šešėlių kūrimas ir nepamirštamos akimirkos pasaulyje aukštyn kojomis.

Kyla dvejonių kaip veikia vienas ar kitas išradimas? Norisi išgirsti neįtikėtinų pasakojimų apie meną ir istoriją? Norisi pagilinti mokslo žinias ar nusifotografuoti? Muziejaus komanda čia pat! Besišypsantys asistentai yra pasirengę atskleisti neįtikėtino iliuzijų pasaulio paslaptis.

Pagrindinė ekspozicija keičiasi nežymiai: kiekvienais metais kolekcija pasipildo keliais naujais eksponatais. Muziejaus komanda nuolat tyrinėja mokslo bei meno pasaulį ir ieško naujų kūrybinių sprendimų.

Muziejaus ekspoziciją papildo neseniai atsidariusi ekskliuzyvinė 2D kavinė. Į ją galima užsukti pasimėgauti kava, desertais ir neįprastu, piešinio eskizą primenančiu, interjeru.

Adresas:
Vokiečių g. 8, Vilnius 01130Google Maps
Telefono nr.:
El. paštas:
Svetainė:
Darbo laikas:

I-VI: 11:00-20:00 
VII: 11:00 – 18:00 

Kaina:

11 € suaugusiems
9 € moksleiviams, studentams, senjorams
36 € šeimos bilietas (2 suaugusieji ir 2 vaikai iki 7 m.) 
Su „Vilnius Pass” sutaupykite 5,50  

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.