Taikomosios dailės ir dizaino muziejus

Muziejus sužavės besidominčius dekoratyviniu menu - čia rengiamos išskirtinės mados, juvelyrikos ir kitos taikomosios dailės parodos. Bendradarbiaujant su mados istoriko Aleksandro Vasiljevo fondu, čia demonstruojamos originalios 18-20 a. rūbų ir aksesuarų kolekcijos.

Prisijunkite prie ekskursijos su gidu ir sužinokite viską apie lietuvių ir užsienio menininkų kūrinius. Supraskite kūrybos procesą dalyvaudami edukacinėse programose. Muziejus puikiai pritaikytas žmonėms, turintiems judėjimo sutrikimų.

Trumpa istorija

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus įkurtas 1987 m. atstatytame Vilniaus Žemutinės pilies Senajame arsenale. Jis stovi ant XII–XIV a. medinių pastatų, grindinių ir Žemutinės pilies gynybinių sienų liekanų. Arsenalo rūsyje įrengta ekspozicija – čia galima pamatyti išlikusių ankstyvųjų Vilniaus miesto kultūrinių sluoksnių fragmentų.

Šiuo metu muziejuje eksponuojama lietuvių liaudies sakralinio meno dirbinių, sakralinės dailės kūrinių, sentikių, stačiatikių ir unitų ikonų bei metalo dirbinių ekspozicija. Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje taip pat veikia ilgalaikė paroda „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų radiniai“.

Adresas:
Arsenalo g. 3A, Vilnius 01143Google Maps
Telefono nr.:
El. paštas:
Svetainė:
Darbo laikas:

I: nedirba
II-III: 10:00-18:00
IV: 10:00-20:00
V-VI: 10:00-18:00
VII: 11:00-16:00

Dieną prieš valstybines šventes galerija dirba 1 valandą trumpiau. Valstybinių švenčių dienomis galerija nedirba.

Kaina:

6 € suaugusiems
3 € moksleiviams, studentams

Nemokamai su „Vilnius Pass”

Verta pamatyti

MO muziejus
MO muziejus

MO muziejus lankytojams siūlo savarankiško pažinimo įrankius ir edukacinius užsiėmimus, pritaikytus skirtingo amžiaus vaikams ir suaugusiems.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.