Gediminas Šukutis

Gediminas Šukutis

Gediminai, prie Go Vilnius prisijungei 2018 m. Kas tave paskatino priimti šį sprendimą?

Nors visada dirbau turizmo versle, iki 2018 metų su ,,Go Vilnius" agentūra nebuvau tiesiogiai susidūręs. Tuo metu pradėjo viešojoje erdvėje daugėti žinučių apie agentūros veiklą, todėl vis pagalvodavau, kuo galėčiau prisidėti pritraukiant daugiau turistų, ir ką galėčiau padaryti gerinant jų patirtį Vilniuje. Pradėjau reguliariai tikrinti darbo pasiūlymus, kol vieną dieną sulaukiau žinios apie laisvą poziciją.

Tavo karjeros kelionė Go Vilnius agentūroje – labai įdomi, nors šiuo metu esi Turizmo informacijos centrų vadovas, turėjai galimybę išbandyti save ir kitose pozicijose. Kokiose?

Mano kelionė ,,Go Vilnius" tikrai įdomi, kaip sakau, ir ,,į kairę", ir ,,į viršų" :) Tai jau trečiasis skyrius, kuriame dirbu. Pradėjau darbą su turistais, informacijos centre, ir jau vos po kelių mėnesių perėjau prie projektinės veiklos Turizmo skyriuje.

2020 metų antroje pusėje ,,Go Vilnius" buvo patikėta itin garbinga užduotis - sukurti Vilniaus 700-mečio jubiliejinę programą ir ją įgyvendinti. Suvokdamas, kad tai vieną kartą gyvenime pasitaikanti galimybė, iškart pradėjau dirbti su programos kūrimu ir įgyvendinimu jau kitame, Strateginių projektų, skyriuje.

O užbaigęs Vilniaus 700-mečio projektą pradėjau Turizmo informacijos centrų vadovo kelią.

Per savo darbo metus matei besikeičiančius kolegas ir besikeičiančią agentūra. Kokie pirmi žodžiai šauna į galvą pagalvojus apie dabartinę Go Vilnius komandą?

Drąsa ir siekis proveržiui - komanda visada ieško efektyvių sprendimų Vilniui. Suprantame, kad agentūros turtas yra žmonės ir tik kartu galime pasiekti gero rezultato, todėl neveltui mūsų vertybės yra darni komanda, ieškanti unikalių sprendimų. Ir, svarbu, kad tai ne tik deklaruojamos vertybės, bet jos iš tikro yra mumyse :)

Kas tau, Gediminai, padeda atsipūsti po sunkios darbo dienos?

Priklauso nuo sezono ir nuo nuotaikos, tai gali būti aktyvi veikla, atokvėpis žaliame Vilniuje ar aplink, geras restoranas ar filmas. Bet tokio ,,atsipūtimo" nereikia, kai dirbti mėgstamą darbą ir matai prasmę jame :)