Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Paupio turgaus skonio kelionė 

Pasiruoškite išskirtinei maisto patirčiai „Paupio turguje“ – tai naujausia Vilniaus maisto kultūros vieta, kuri suburia žmones prie stalo su išskirtinių skonių patiekalais. Jei norite pasimėgauti vienu iš daugybės virtuvės šefų kūrinių arba rasti unikalių maisto produktų savo kulinarinei šventei namuose, „Paupio turgus“ – kupinas stebinančių gėrybių. Skanaus!

Mėgaukitės maistu miesto džiunglėse – augalijos kupiname „Paupio turguje“, tikrame gurmanų rojuje! Naujausiame Vilniaus rajone Paupyje įsikūręs turgus kviečia patirti naują būdą mėgautis maistu. Įsivaizduokite, kad ragaujate visus mėgstamus patiekalus iš skirtingų restoranų sėdėdami prie vieno stalo. Tai galite padaryti „Paupio turguje“!

Trumpai pasivaikščiokite iki Paupio per Vilniaus senamiestį ir pamatysite, kaip istorinius pastatus keičia idiliška gamta ir moderni architektūra. Kūrybiška atmosfera – puiki vieta „Paupio turgui“, kur virėjai eksperimentuoja su vietiniais produktais ir interpretuoja pasaulio virtuvių patiekalus.

Apsilankykite madingiausioje miesto vietoje, kur dalijimasis maistu ir patirtimis suartina žmones!

Adresas: Aukštaičių g. 7, Vilnius 11341
Svetainė: https://www.paupioturgus.lt/ 

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.