Paupio turgaus skonio kelionė 

Pasiruoškite išskirtinei maisto patirčiai „Paupio turguje“ – tai naujausia Vilniaus maisto kultūros vieta, kuri suburia žmones prie stalo su išskirtinių skonių patiekalais. Jei norite pasimėgauti vienu iš daugybės virtuvės šefų kūrinių arba rasti unikalių maisto produktų savo kulinarinei šventei namuose, „Paupio turgus“ – kupinas stebinančių gėrybių. Skanaus!

Mėgaukitės maistu miesto džiunglėse – augalijos kupiname „Paupio turguje“, tikrame gurmanų rojuje! Naujausiame Vilniaus rajone Paupyje įsikūręs turgus kviečia patirti naują būdą mėgautis maistu. Įsivaizduokite, kad ragaujate visus mėgstamus patiekalus iš skirtingų restoranų sėdėdami prie vieno stalo. Tai galite padaryti „Paupio turguje“!

Trumpai pasivaikščiokite iki Paupio per Vilniaus senamiestį ir pamatysite, kaip istorinius pastatus keičia idiliška gamta ir moderni architektūra. Kūrybiška atmosfera – puiki vieta „Paupio turgui“, kur virėjai eksperimentuoja su vietiniais produktais ir interpretuoja pasaulio virtuvių patiekalus.

Apsilankykite madingiausioje miesto vietoje, kur dalijimasis maistu ir patirtimis suartina žmones!

Adresas: Aukštaičių g. 7, Vilnius 11341
Svetainė: https://www.paupioturgus.lt/ 

Verta pamatyti

Verta pamatyti

„Senatorių pasažas“: atraskite ekologišką lietuvišką virtuvę Vilniaus širdyje
„Senatorių pasažas“: atraskite ekologišką lietuvišką virtuvę Vilniaus širdyje

Sveiki atvykę į unikalią vietą Vilniaus senamiestyje.

Žydų virtuvės pėdsakais po Vilnių
Žydų virtuvės pėdsakais po Vilnių

Tradiciškai žydai patiekalus ruošia laikydamiesi košerinės mitybos tradicijų – Vilniuje galima paragauti ir tokiu būdu paruošto maisto.

Gurmaniška pertraukėlė
Gurmaniška pertraukėlė

Ruoškite gomurį nepakartojamiems skoniams ir išragaukite Vilnių.