Pakilkite į dangišką žiemos pasaką oro balionu

Nors oro balionų dažniau pamatysite šiltuoju metų laiku, tačiau Vilniuje, kuris galėtų pretenduoti tapti oro balionų sostine, jie į orą kyla ir žiemą. Tiesa, rečiau, bet dėl to – dar įspūdingiau.

Pasijuskite tarsi pasakoje – pakilkite į dangų oro balionu ir patirkite neapsakomų įspūdžių. 

Kai pavyksta sulaukti, kai šiek tiek nurimsta įsismarkavę vėjai, prasisklaido žemi debesys, lengvai paspaudžia šaltukas, atsiskleidžia visas žiemos skrydžio grožis! Šventiniu laikotarpiu lyg ant delno matyti Senamiesčio puošmenos, iš viršaus pažvelgsite į Kalėdų eglutę ir skubančius žmones. 

Nebijokite, tikrai nesušalsite! Juk ne veltui tai karšto oro balionai. 

Sklęsite lengvai, tad nereikės kęsti atšiauraus vėjo, degiklių liepsna maloniai šildys veidą, o kad nesušaltų kojos, tereikės pasirūpinti šiltesniu apavu. Nors kylant labai aukštai temperatūra atvėsta, dažniausiai oro balionai skraido iki kelių šimtų metrų aukštyje, todėl temperatūrų skirtumo veikiausiai nepajusite. 

Gerai apsidairykite, gal išvysite netikėtą reginį – sningant iš apačios į viršų.

Kaip? Lengvutės snaigės, atitrūkusios nuo debesies, ilgai plevena ore, kol pasiekia žemę. O balionas gali leistis gerokai greičiau. Taigi jei skrendant ims lengvai snyguriuoti, o pilotas nuspręs žemėti, neabejotinai pamatysite įspūdingą vaizdą ir pajusite žodžiais nenusakomą lengvumą.

Oro balionu virš Vilniaus senamiesčio

Oro balionu virš Vilniaus senamiesčio

Jei skrydžiui pasiryšite žiemą – įspūdžių kupiną skrydį oro balionu ir neblėstančius prisiminimus garantuojame!

Sužinokite daugiau

Verta pamatyti

Verta pamatyti

Idėjos pasimatymui Vilniuje
Idėjos pasimatymui Vilniuje

Susipažinkite su Vilniumi – tebūnie tai meilė iš pirmo žvilgsnio.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.