Išvysk žiemišką Vilniaus veidą

Skristi oro balionu virš Vilniaus ar istorinės Trakų pilies patiks kiekvienam nepakartojamų akimirkų išsiilgusiam aukščio mėgėjui. O jei šiam skrydžiui pasiryšite žiemą – įspūdžių kupiną skrydį oro balionu ir neblėstančius prisiminimus garantuojame!

Oreiviai tikina, kad sąlygos skraidymui oro balionu žiemą net palankesnės nei vasarą (ją skraidoma tik anksti ryte arba vėlyvą popietę). Žiemą gi galima skraidyti visą dieną!
Skrendant virš apsnigtų laukų ir medžių viršūnių, užšalusių ežerų, regint rūkstančius miestų kaminus nublanksta ir visi nepatogumai dėl žemesnės oro temperatūros. Kelionės metu po kojomis iš lėto keičiasi miesto stogai, o jaukus miesto šurmulys ir miškai užgniaužia kvapą. Norintiems ištrūkti iš miesto ir pasigrožėti žiemiška gamta, skrydis link Trakų pilies – tai, ko reikia.

Sklęsdami virš apsnigto Galvės ežero ir miškų mėgausitės nepakartojamu Lietuvos kraštovaizdžiu iš aukštai. Saugios kelionės įspūdžius užtikrins oreiviai, kurie supažindins su išskirtinės oro transporto priemonės ypatybėmis ir istorija. Po pasakiško skrydžio nusiteikite smagioms oreivių krikštynoms bei skrydžio diplomui, kuris neleis pamiršti šio gyvenimo nuotykio!
Smile Balloons
Air Balloon
Meška balione / Balloon LT