Kalėdų dovanos ir stebuklai

Kalėdų Senelis turėtų apsipirkinėti Vilniuje! Vietos amatininkai, dizaineriai ir menininkai savo dirbtuvėse dirba visus metus, kurdami unikalias dovanas, tinkamas dėti po Kalėdų eglute. Ar ieškote ko nors madingo, ar tiesiog šiltos dovanos, Vilniuje tikrai rasite tobulą dovaną.  

Kalėdų mugė 

Kalėdų nykštukų dirbtuvės net dūzgia Vinco Kudirkos ir Katedros aikštėse, kur rasite nuostabiausių rankų darbo dovanų net tiems, kuriems itin sunku kažką išrinkti. Lietuvių kūrėjų darbai stebins originalumu ir kruopštumu. Kalėdinė mugė veiks nuo lapkričio 26 d. iki sausio 1 d.

„EtnoDesign“

Jei norite šventiškai papuošti savo namus, parduotuvėje rasite etniniais motyvais išraitytų langų dekoracijų, šviestuvų ar net veidrodžių. Jei ieškote išskirtinių lauktuvių užsienyje gyvenantiems draugams, užsukite pasidairyti suvenyrų iš Vilniaus ir Lietuvos. Net patys mažiausieji apsidžiaugs neįprasta medinių žvėrelių kolekcija ar galvosūkiais.

Apsilankykite

„Smells Like Spells“ 

Kas padės iškart sukurti kalėdinę nuotaiką namuose? Kvapai! Spragsinčios žvakių liepsnelės sušildys namų kerteles, o originalūs magiškų senovės augalų ar aukštosios parfumerijos natų kvapai sukurs nuotaiką aromaterapijos ritualui. Čia rasite ne tik žvakių, bet ir smilkalų, namų kvapų ar eterinių aliejų.

Apsilankykite

„Kvapų namai“ 

Atsigręžkite į natūralumą. Puikios dovanos sau ir artimiesiems – natūrali rankų darbo kosmetika be konservantų ir sintetinių medžiagų. Atraskite ir lietuviškus vaistinius augalus – kosmetika gaminama net iš 15 vietinių augalų rūšių. Taip pat čia rasite eterinių aliejų ar kasdienių kosmetikos priemonių iš laukinių, ekologiškai ir tvariai įvairiuose pasaulio kampeliuose augintų augalų.

Apsilankykite

„My Little Nature“

Kai dažniau sėdime namuose, taip malonu prisiliesti prie gamtos. Per šias Kalėdas padovanokite ypatingą vasaros prisiminimą – auskarus su samanomis, žiedą su pienės pūkeliu ar apyrankę su pušies spygliukais. Dovanoms užsienyje puikiai tiks pakabučiai su Baltijos gintaru ar pajūrio smėliu.

Apsilankykite

„FreakyFoxx“

Originalūs rankų darbo papuošalai iš porceliano gaminami naudojant unikalią technologiją, todėl lengvai prisitaiko prie įvairiausio aprangos stiliaus ar žmogaus. Jaučiama ypatinga sąsaja su natūraliomis, gamtoje randamomis medžiagomis, tačiau kūrėjai nebijo laužyti standartų – porcelianas derinamas su auksu, platina ar perlais. Papuošalai tiks ir drąsioms, ir norinčioms paįvairinti klasikinį stilių asmenybėms.

Apsilankykite

„Lipdau“

Gamtos įkvėpti indai – puikus kalėdinio stalo akcentas ar dovana. Kiekvienas indas unikalus, nes nulipdytas rankomis. Čia rasite puodelių, lėkščių, šaukštelių ir dubenėlių, kurių žemiški atspalviai ar gamtoje rinktų ir induose atgaivintų medžių lapų įspaudai nepaliks abejingų.

Apsilankykite

„Alpacos“

Apsigaubkite šiluma – pajuskite nepaprastai švelnų, šiltą ir natūralų alpakos prisilietimą. Šildantys drabužiai ir aksesuarai iš ekologiškos alpakų vilnos šildys visą žiemą. Padovanokite šios šilumos ir artimiesiems – įsisupę į alpakų vilnos pledą su arbatos puodeliu rankoje jie pajus Kalėdų dvasią.

Apsilankykite

Verta pamatyti

Verta pamatyti

Ragaujame Kūčių patiekalus
Ragaujame Kūčių patiekalus

Galima suskaičiuoti per 100 lietuviškų Kūčių vakarienės patiekalų.

Gražiausia pasaulyje Kalėdų eglė
Gražiausia pasaulyje Kalėdų eglė

Jau ne vienus metus Lietuvos sostinės eglė pripažįstama gražiausia pasaulyje.