Visai prie pat Vilniaus geležinkelio stoties patogiai įsikūrusi Vilniaus centrinė autobusų stotis, iš kurios autobusai važiuoja į reisus šalies viduje ir į užsienį.

Autobusų tinklas yra gerai išvystytas ir gali būti puikus būdas pasiekti atokesnes vietoves ir kaimus, ypač Neringos pusiasalyje, vienoje nuostabiausių Lietuvos vietų. Autobusų bilietų kainos taip pat iš esmės yra lengvai įkandamos.

Bilietai ir tvarkaraščiai

Tarptautinių bilietų pardavimo agentūroje galite nusipirkti bilietą į Didžiąją Britaniją, Austriją, Vengriją, Norvegiją, Švediją, Ukrainą, Airiją, Graikiją, Šveicariją, Daniją, Italiją, Čekiją, Suomiją, Ispaniją, Portugaliją, Belgiją, Olandiją, Maroką, Lenkiją, Estiją, Latviją ir Prancūziją.

Lietuvoje veikia nemažai vežimo įmonių, vežančių keleivius didesniais autobusais iš Vilniaus į Rygą, Latvijos sostinę. Pamatysite, kad daugelis šių autobusų yra aukštos komforto klasės, kai kuriuose įrengti tualetai, belaidis interneto ryšys ir kiti patogumai. Kelionė autobusu į Rygą atsieis maždaug 30 eurų į abi puses ir truks maždaug 4 valandas.

Bilietų galite įsigyti ir tvarkaraščius sužinoti autobusų stotyje ar internetu. Jei keliaujate po Lietuvą, jums net nereikia atsispausdinti bilieto – galite parodyti elektroninį bilietą savo išmaniajame telefone.

Iš stoties į miesto centrą galite nuvažiuoti troleibusais Nr. 1, 2, 7, 20 arba autobusais Nr. 26, 34, 53. Daugiau informacijos apie Vilniaus viešąjį transportą rasite čia.