Vienas svarbiausių dalykų atvykus į Vilnių yra atsisiųsti į telefoną programėlę Trafi.

Trafi – pagrindinė naudojimosi viešuoju transportu programėlė ir ne tik. Vienoje programėlėje rasite viską – naujausią informaciją apie eismą ir viešąjį transportą, kaskart galėsite pasirinkti greičiausią būdą nusigauti iki savo paskirties vietos. Nuo viešojo transporto, automobilio (integruotos tokios platformos kaip antai City Bee ir Spark) iki dalijimosi dviračiais paslaugų ir taksi – Trafi apima viską.

Programėle galite naudotis ir pirkdami viešojo transporto bilietus! Tai išsamus transporto gidas jūsų išmaniajame telefone. Dar geriau – programėlę sukūrė Lietuvos informacinių technologijų žvaigždės ir ji tapo oficialia Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių transporto programėle.

Atsisiųskite programėlę iš App Store arba Google Play.

Apsilankykite trafi.com.

Bilietai

Taip pat galite įsigyti elektroninį bilietą (elektroninis bilietas Vilniečio kortelė). Vilniečio kortelėje yra tam tikras pinigų kreditas ir (arba) galite pasirinkti viešojo transporto bilietus. Su kortelėje esančiu galiojančiu bilietu, kuris buvo tinkamai aktyvuotas įlipus į viešojo transporto priemonę, jei reikia, galima neribotai ir nemokami persėsti į kitą viešojo transporto priemonę. Naujoji Vilniečio kortelė kainuoja 1,5 euro.

Jei į Vilnių atvykote trumpam, galite įsigyti vienos ar trijų dienų bilietą. Vilniečio kortelę galite nusipirkti ir papildyti visose prekybos vietose, pažymėtose Vilniečio kortelės ženklu. Daugiau informacijos rasite www.vilniusticket.lt.
Elektroniniai bilietai Kaina
30 minučių bilietas 0,65 Eur
60 minučių bilietas 0,90 Eur
1 dienos (24 valandų) bilietas 5,00 Eur
3 dienų (72 valandų) bilietas 8,00 Eur
Bilietą visuomet galima įsigyti ir pas viešojo transporto vairuotoją, kaina - 1 Eur.