Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Rugsėjo savaitgaliai Vilniuje neleis atsikvėpti nuo pramogų

Vilnius skelbia misiją įmanomą - nė vieno nuobodaus rugsėjo savaitgalio! Miesto gatvėse skamba muzika, upė tampa magiškų pasirodymų vieta, unikali senamiesčio architektūra priglaudžia kūrybines idėjas, muziejai atveria duris – Vilnius gyvas dieną ir naktį. Kiekvieną rugsėjo savaitgalį Vilniuje jūsų laukia vis nauji festivaliai, pramogos ir nuotykiai.

Sostinės dienos, rugsėjo 3–5 d. 

Vasara baigiasi – pramogos tęsiasi! Vilnius kviečia pasinerti į atradimų savaitgalį. Pasitikite naująjį sezoną didžiausiame festivalyje, kur jūsų laukia menas, mada, knygos, aktyvus laisvalaikis, sportas, geras maistas, įspūdinga 3D projekcija virš Neries, išskirtiniai koncertai Katedros aikštėje. Išgirskite BEISSOUL & EINIUS, DE-PHAZZ, Gytį Paškevičių ir Lietuvos kariuomenės orkestrą. Nepamirškite apsilankyti mugėje, pasiruoškite nuotykiams ir gaudykite įkvėpimą!

Loftas Fest, rugsėjo 10–11 d. 

Didžiausias miesto muzikos festivalis Baltijos šalyse kviečia grįžti iš gamtos į miestą. Pramoninė zona – tobulas fonas šiuolaikinės elektroninės muzikos garsams ir naujausių tendencijų atradimams. Jei pavargsite šokti, pasivaikščiokite meno galerijoje po atviru dangumi, žiūrėkite filmus po žvaigždėmis ar pasisemkite energijos ragaudami ypatingų gatvės maisto patiekalų. Atmosferą kaitins gerai pažįstamas atlikėjas „ba“, unikalus tarptautinis projektas „People Power Partnership“ ir daugybė kitų pasirodymų.

Tautų mugė, rugsėjo 17–19 d. 

Visas pasaulis Vilniaus gatvėse! Stalai lūžta nuo skaniausių tradicinių kitų šalių virtuvių patiekalų. Dainos ir šokiai įtraukia dar negirdėtu skambesiu ir sukiniais. Amatininkai rodo savo tradicinių darbų meistrystę. Vieno savaitgalio metu pakeliaukite po skirtingas pasaulio šalis, susipažinkite su jų kultūra ir puikiai praleiskite laiką su visa šeima, galbūt net dalyvaukite Tautų mugės krepšinio turnyre.

Kultūros naktis, rugsėjo 24 d. 

Tik vieną naktį per metus muziejai neužveria durų, o miestas tampa scena su daugybe pasirodymų. Jei penkioliktą kartą Kultūros naktis net pačias netikėčiausias Vilniaus erdves pripildo muzikos, šokio, teatro, kino, fotografijos ar meno kūrinių. Per vieną naktį sužinosite apie naujausius kultūros vėjus ir pasinersite į netradicinį naktinį gyvenimą. Naktis priklauso kultūrai!

Daugiau renginių galite rasti čia: https://www.vilnius-events.lt/ 

Verta pamatyti

Verta pamatyti

Vilnius gryname ore
Vilnius gryname ore

Gaukite vitamino D dozę mėgaudamiesi Vilniumi po atviru dangumi.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.