Vilniaus puodžių cechas

Vilniaus puodžių cechas – vieta, kurioje galėsite išmokti žiesti. Jei nesate abejingas moliniams indams, vazoms ir kitiems moliniams meno dirbiniams, tikėtina, kad apsilankysite čia dažniau. O, jei iki šiol dar niekada neteko žiesti, apsilankyti čia  – tuo labiau verta. Čia  susipažinsite su molio panaudojimo istorija, lietuvių tautodaile, žiedimo technikomis bei sužinosite visas subtilybes, kurios padės tapti puikiu molio dirbinių asu.

Tad užsukite į Vilniaus puodžių cechą, kurį rasite Užupio gatvėje. Ten visada laukia menininkai, kurie mielai atsakys į visus klausimus bei padės Jums šį amatą išbandyti.

Trumpa istorija

Vilniaus puodžių ceche organizuojami užsiėmimai grupėms, tad surinkus grupę kviečiame susitarti dėl sutikimo. Čia taip pat galėsite įsigyti menininkų nulipdytus dirbinius arba užsisakyti gaminį, kurį Jums pagamins atsižvelgę į Jūsų poreikius.

Vilniaus puodžių ceche veikia nuolatinės ir keičiamos parodos, organizuojamos praktinės pažintinės ekskursijos. Čia galima susipažinti su pirmąja lipdytine keramika, kuri kadaise buvo Lietuvos teritorijoje (Narvos kultūra, V tūkst. – II tūkst. vid. pr. m. e.), taip pat su Vilniaus viduramžių buitine keramika (puodynėmis, keptuvėmis, troškintuvais, koklinėmis krosnimis.

Adresas:
Paupio g. 2-20, Vilnius 01201Google Maps
Telefono nr.:
El. paštas:
Daugiau informacijos:
Darbo laikas:

II-V: 11:00-19:00
VI: 11:00-16:00
I, VII: nedirba
Valstybinių švenčių dienomis cechas nedirba

Kaina:

Įėjimas nemokamas

Verta pamatyti

Stiklo kvartalas
Stiklo kvartalas

Stiklo kvartalas susikūrė 2018-ųjų spalį Stiklių, M. Antokolskio, Gaono ir Žydų gatvių teritorijoje.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.