Vilniuje vyks svarbiausias regione žaliosios ekonomikos ateičiai skirtas forumas

Sausio 26 d. forume „Vilnius GreenTech“ bus diskutuojama apie žaliąją ekonomiką ir Lietuvos vaidmenį bei progresą jos kūrime.

Forumo „Vilnius GreenTech“ misija – ne tik suburti ekspertus, verslo, mokslo ir politikos atstovus diskutuoti apie technologinę pažangą ir sprendimus, kurie leidžia kurti žaliąja ekonomika paremtą ateitį, bet ir identifikuoti didžiausią teigiamą įtaką galinčius turėti sprendimus bei skatinti sutarti dėl jų realizavimo ir jiems būtinų lėšų skyrimo. Tikslingai siekti, kad progresas mus supantį pasaulį kuo greičiau keistų į žalesnį, demokratiškesnį ir saugesnį.

Forume vyks sesijos skirtos technologiniam progresui, didžiųjų miestų, transporto, energetikos žaliajai ateičiai. Pavyzdžiui, vienoje jų bus kalbama apie pasaulio ateitį ir demokratinių valstybių vienijimąsi žengiant progreso ir žmonijai saugios ateities kūrimo keliu. Šioje diskusijoje dalyvaus JAV, Kanados, Jungtinės Karalystės, Švedijos ir Izraelio ambasadoriai. Europos Sąjungos reguliavimo politikos sesijoje kalbės Europos energetikos reguliuotojų tarybos (CEER) prezidentė, o apibendrinamąją vadovų ir ekspertų diskusiją papildys išskirtinis Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Vidmanto Janulevičiaus pokalbis apie Europos žaliosios ekonomikos, pramonės ir verslo ateitį su vienu iš Europos Sąjungos žaliosios politikos strategų Reinhardu Bütikoferiu.

Daugiau informacijos: www.greentechvilnius.lt