Vilniaus skulptūros lydėdamos „The Roop“ į Roterdamą jau pasiruošė diskotekai

Gegužės 7 d. grupė „The Roop“ su daina „Discoteque“ išvyksta į Roterdamą atstovauti Lietuvos „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šia proga, išreikšdama palaikymą atstovams, oficialios Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ komanda nusprendė žymiausias Vilniaus skulptūras papuošti neatsiejama grupės sceninio įvaizdžio spalvos atributika ir taip nustebinti vilniečius ir besiruošiančius konkursui muzikantus.

„The Roop“ repeticija prie kunigaikščio Gedimino skulptūros

Šiemet dar negalime masiškai stebėti Eurovizijos transliacijų, todėl miestas savo palaikymą atlikėjams  nusprendė parodyti papuošdamas Vilniaus skulptūras „The Roop“ sceninio įvaizdžio spalvomis ir disko kamuoliais.

„Tikime mūsų atstovais „Eurovizijoje“ ir norime juos palaikyti visais įmanomais būdais. Jau antrus metus „The Roop“ yra nugalėtojai visų Lietuvos gyventojų akyse ir tokiais liks, tad išpuošėme miestą ne tik ir linkėdami sėkmės, bet ir dėkodami, kad garsina mūsų šalį ir sostinę“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„The Roop“ pasirodymas yra mūsų galimybė pristatyti „Eurovizijos“ žiūrovams ir Lietuvą, ir Vilnių. Tai – pasaulyje žinomas ir mėgstamas konkursas, patraukiantis daugelio užsienio šalių žiūrovų dėmesį. Džiaugiamės galėdami kartu su muzikantais nušviesti Vilnių daugelio šalių melomanų širdis jau užkariavusios dainos „Discoteque“ šviesomis“ - sako „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

Grupė „The Roop“ palaiko skulptūrų papuošimo idėją ir surengę repeticiją prie kunigaikščio Gedimino skulptūros planuoja pasirodyti dar nematytose erdvėse.

Miestas stebins geltonais akcentais

Visame Vilniuje „The Roop“ stilistikos atributais išpuoštos net 10 skulptūrų, kurių pagrindinė – LDK didysis kunigaikštis Gediminas, jam „MK Drama Queen“ dizainerės sukūrė šiai skulptūrai  didingą ir ryškų apsiaustą. Dar vienu aksesuaru – laisvai plėvesuojančiu šaliku – papuoštas daktaras Jonas Basanavičius.

Panašiais atributais papuoštos ir kitos skulptūros – Žemaitė apjuosta geltona skarele, Karaliui Mindaugui ir Vincui Kudirkai sukurti ryškūs šalikai, „Žibintininko“ skulptūra „aprengta“ grupės stilistikos švarku, brolių Vileišių paminklas papuoštas žaismingomis peteliškėmis, o Lietuvoje išrastai skalikų šunų veislei sukurta skulptūra „Skalikai“ papuošta skarelėmis.

Skulptūrų įvaizdį papildo ir disko kamuoliai - neatsiejamas diskotekų atributas. Paaiškėjus, kad antrus metus iš eilės nacionalinėje atrankoje geriausiu išrinktas „The Roop“ kūrinys, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius pažadėjo surengti miesto gatvėse atvirą diskoteką, kur saugiai galės linksmintis miestiečiai ir sostinės svečiai, jeigu  daina „Discoteque“ būtų paskelbta nugalėtoja.

Savo idėjas, kaip pergalės „Eurovizijos“ dainų konkurse atveju galėtų atrodyti diskoteka po atviru dangumi, galės siūlyti ir miestiečiai. Originaliomis mintimis visi norintys gali pasidalinti ,,Go Vilnius” interneto tinklalapyje www.opendiscoteque.lt.

Jau rytoj „The Roop“ komanda išvyksta į Roterdamą, kur pirmajame Eurovizijos dainų konkurso pusfinalyje pirmu numeriu pasirodys gegužės 18 d.

Projekto metu laikinos dekoracijos sukurtos šioms Vilniaus skulptūroms: Karaliaus Mindaugo paminklui (aut. R. Midvikis), didžiojo kunigaikščio Gedimino paminklui (aut. V. Kašuba, M. Šnipas), paminklui broliams Vileišiams (aut. R. Midvikis), paminklui Vincui Kudirkai (aut. A. Sakalauskas), memorialinei skulptūrai Julijai Žymantienei (Žemaitei) (aut. P. Aleksandravičius), paminklui J. Basanavičiui (aut. G. Piekuras, G. Sakalis, A. Rasimavičius), “Žibintininko” skulptūrai (aut. V. Nalivaika), skulptūrai “Lietuvos skalikai” (aut. R. Keturka, F. Volčakas).

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.