Vasario 9, 2022

Valentino dieną Vilniuje – ypatingi viešbučių pasiūlymai, vakarienės su gyvo garso koncertais ir kitos staigmenos 

Neseniai savo 699-ąjį gimtadienį atšventusi Lietuvos sostinė jau ruošiasi artėjančiai įsimylėjėlių dienai ir kviečia ją praleisti turiningai. Apie  50 Vilniaus viešbučių ir restoranų parengė išskirtinius pasiūlymus Valentino dienai paminėti, kurie pateikiami specialiame oficialios Vilniaus turizmo agentūros „Go Vilnius“ polapyje. Tarp pasiūlymų – gurmaniškos vakarienės su gyva akustine muzika arba vaizdu į užburiančią miesto panoramą, kino vakaras su gardžiais spragėsiais, romantiškas orientacinis žaidimas sekant Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės pėdomis bei daugelis kitų. 

Restoranuose skambės gyva muzika 

Vasario 11-14 d. Vilnius kviečia miestiečius ir įsimylėjėlius iš visos Lietuvos praleisti sostinėje – išbandyti gurmaniškas ir romantiškas vakarienes, pasilepinti viešbučių patogumais ir SPA malonumais ar geriau pažinti miestą su mylimu žmogumi vaikštant sostinės gatvelėmis. Agentūros „Go Vilnius“ iniciatyva beveik 50 sostinės restoranų, kavinių, viešbučių ir kitų laisvalaikio organizatorių pasiūlymų nugulė specialiame polapyje. Jame galima išsirinkti įdomiausią veiklą su antrąja puse ar nustebinti mylimą žmogų – išankstinė vakarienės rezervacija gali tapti puikia dovana artimajam. 

Valentino dieną Vilniaus restoranai siūlys ne tik išskirtinius meniu, bet ir kitokią vakarienės patirtį. Norintys ypatingų potyrių galės pakviesti brangų žmogų vakarienei debesyse, net 165 metrų aukštyje, iš kur atsiveria nuostabi sostinės panorama. Tokią galimybę siūlo Televizijos bokšte įsikūręs restoranas „Paukščių takas“, taip pat tieksiantis specialų meniu. 

Itin romantišką ir jaukią vakarienės patirtį dovanos ir kiti sostinės restoranai, o kai kuriuose iš jų pasitiks įvairiausių stilių gyvos muzikos garsais. Prie Valentino dienos pasiūlymų prisijungė daugybė Vilniaus gastronominių taškų, kviesiančių meilę pajusti per skonio pojūčius. Vilniaus restoranai siūlys paragauti austrių su šampano šerbetu, rūkytos antienos su pankolių ir figų džemu, sūdytų šukučių, juodųjų ryžių rizoto ar aviečių putėsių bei daugybės kitų gurmaniškų patiekalų ir delikatesų. 

Viešbučiuose – netikėti siurprizai 

Lietuvos gyventojai jau tradiciškai ieško specialių pasiūlymų, skirtų Valentino dienai paminėti, tai įrodo kasmet didėjantis rezervacijų skaičius sostinės viešbučiuose, kur praleisti savaitgalį atvyksta ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir patys vilniečiai, norintys pakeisti aplinką. Todėl ir šiemet meilės dieną Vilniuje kviečia švęsti ir sostinės viešbučiai.  

Atvykstantiems jie paruošė specialius kainų pasiūlymus, papildomas pramogas ir staigmenas - svečių lauks viešbučių paruoštos dovanos, tarp kurių -  specialūs kokteiliai dviem, galimybė apsilankyti SPA ar pasimėgauti vandens procedūromis. Jaukiai viešnagei viešbučių restoranų meistrai siūlys  gastronominius šedevrus, o patys viešbučiai - vėlyvesnį išsiregistravimą.       

Romantiškas kinas ir orientacinis žaidimas 

Norintys aktyvesnės Valentino dienos patirties, Vilniuje galės sudalyvauti specialiame orientaciniame žaidime „Karališkoji Vilniaus meilės istorija“, kuris primins apie neabejotinai garsiausią ir įstabiausią Lietuvos istorijoje karaliaus Žygimanto Augusto ir didikės Barboros Radvilaitės meilės istoriją.  

Žaidimas, skirtas dviem asmenims, pakvies pasinerti į šią dramatišką meilės pasaką ir leistis į kelionę po Renesanso laikų Vilniaus senamiestį. Jo metu bus galima neskubant atlikti užduotis, pasitikrinti orientavimosi gebėjimus mieste, aplankyti objektus skirtingose senamiesčio vietose bei sužinoti daugiau detalių apie Karališkos meilės istoriją.  

Valentino dieną Vilnius siūlo pramogas ir kino mylėtojams. Visus Valentino dienos pasiūlymus su aprašymais galima rasti „Go Vilnius“ polapyje: https://www.govilnius.lt/valentino-dienos-dovana.