Sausio 28, 2022

Turizmo parodoje „Adventur“ – įspūdingas Vilniaus stendas

Laiką iki 700-ojo jubiliejaus jau skaičiuojantis Vilnius švęsti pradeda jau dabar – kasmetinėje turizmo parodoje „Adventur“ sostinės stendas pasitinka garso ir vaizdo šou, kviečia į meno šventę, siūlo keliones-žaidimus vaikams.

„Turizmo sėkmingiausiųjų“ apdovanojimuose įvertintos ryškiausios 2020–2021 metų turizmo asmenybės, vietovės bei iniciatyvos. Sostinė pelnė apdovanojimą Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ organizuoto konkurso „Turizmo sėkmingiausieji 2021” nominacijoje „Sėkmingiausias 2021 metų turizmo projektas garsinant Lietuvą užsienyje“ už „Go Vilnius“ reklaminę kampaniją „Vilnius: amazing wherever you think it is”.

„Džiaugiuosi Vilniaus gautu apdovanojimu ir dėmesiu mūsų miestui. Kampanija, už kurią esame apdovanoti, buvo skirta tarptautinei bendruomenei. Tačiau šiandien labiausiai noriu pakviesti visus lietuvius – atvykite į Vilnių, pasidžiaukite tuo, kaip pasikeitusi ir toliau besikeičianti amžinoji Lietuvos sostinė pasitinka savo 700 metų jubiliejų - švęskime kartu“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius. 

Lauke prie įėjimo vilniečiai ir miesto svečiai pasveikinti mylimą miestą gali gimtadienio palinkėjimą pasakydami į didelį stilizuotą garsiakalbį-šviesos instaliaciją. Prie ruporo lankytojai taip pat gali nusifotografuoti, o jų palinkėjimo sostinei aidas sklis toli ir nušvies miestą.

Keliautojų stende laukia ir alternatyvaus pažinimo projektai „Neakivaizdinis Vilnius“, kelionės-žaidimai vaikams po Vilniaus rajonus „Išeik į kiemą“, šiuolaikinio meno šventė „SU-MENĖK“ ir kt.