Pirmaujanti medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“ Vilniuje steigs verslo paslaugų centrą

Nuolatinės gliukozės stebėsenos, skirtos diabetu sergantiems žmonėms, technologijų lyderė pasaulyje „Dexcom, Inc.“ (NASDAQ:DXCM) paskelbė Vilniuje atidarysianti globalių paslaugų centrą (GBS). Planuojama, kad naujasis centras duris atvers 2021 m. ir reikšmingai prisidės prie bendrovės teikiamų paslaugų pacientams, rūpinsis klientais ir vykdys įmonės apskaitos ir finansų operacijas visoje Europoje.

San Diege įsikūrusi medicinos priemonių gamintoja prisijungs prie sparčiai stiprėjančios verslo paslaugų centrų ekosistemos sostinėje. Šiuo metu Vilniuje įsikūrę daugiau nei 80 centrų, tarp jų ir „Fortune 500“ sąrašo bendrovių valdomi centrai. Lietuvos sostinė pasirinkta po kruopščios atrankos, per kurią įvertinta daug vietovių iš visos Vidurio ir Rytų Europos.

„Vilniuje gausu kvalifikuotų darbuotojų. Vietos talentų daugiakalbystė buvo vienas stipriausių mus papirkusių argumentų, nes gebėjimas laisvai susikalbėti įvairiomis kalbomis yra būtini norint teikti kokybiškas paslaugas klientams visame pasaulyje, – aiškino „Dexcom“ vykdomasis viceprezidentas, vykdomasis ir finansų direktorius Quentinas Blackfordas. – Mus taip pat sužavėjo „Investuok Lietuvoje“ pagalba – agentūra greitai tapo vertinga projekto partnere.“

Vilniaus biuras rūpinsis „Dexcom“ operacijomis ir klientais Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regione. Naujasis filialas bus daugiafunkcis ir telksis į klientų aptarnavimą ir techninę pagalbą, susijusius su „Dexcom“ produktais, bei į finansinę ir buhalterinę pagalbą įmonei.

„Dexcom“ sprendimas naująjį paslaugų centrą Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regionui steigti Lietuvoje reiškia dar vieną pergalę mūsų medicinos priemonių sektoriui, – sako Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministras Remigijus Sinkevičius. – Tai taip pat patvirtina vietinės darbuotojų rinkos augančiame paslaugų centrų sektoriuje kokybę. Neabejoju, kad „Dexcom“ čia jausis kaip namie.“

„Lietuva į gyvybės mokslus žiūri kaip į vieną svarbiausių ateities sektorių. Tai, kad sostinėje įsikuria toks svarbus pramonės veikėjas, padės mums kaip šaliai toliau ugdyti kompetencijas, kurių reikia, kad pirmautume šioje srityje“, – tvirtina „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

Naujajame centre, siekiant optimizuoti teikiamas paslaugas Europos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regionuose „Dexcom“ ketina diegti procesų automatizavimą (RPA). Be to, planuojama bendradarbiauti su vietos universitetais ir kitomis švietimo įstaigomis.

Apie įmonę

Nuo 1999 m. „Dexcom“ suteikia galimybę žmonėms kontroliuoti diabetą inovatyviomis nuolatinės gliukozės stebėsenos sistemomis. Įsiklausydama į naudotojų, juos slaugančių artimųjų ir sveikatos priežiūros specialistų poreikius, „Dexcom“ stengiasi supaprastinti ir pagerinti diabeto valdymą visame pasaulyje. Įvairiose šalyse įsikūrusiuose bendrovės padaliniuose 2019 m. iš viso dirbo 3 900 specialistų. Tais pačiais metais bendrovės apyvarta siekė 1,470 mlrd. JAV dolerių.

Šaltinis: Investuok Lietuvoje

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.