Sausio 10, 2024

Išleistas naujas 2024 m. konferencijų planavimo vadovas 

Kviečiame susipažinti su naujai išleistu Meeting Planner Guide 2024". Šis profesionaliai parengtas vadovas padės jums suorganizuoti svajonių konferenciją Vilniaus mieste be jokio streso.  

Pristatome naują Vilniaus konferencijų planavimo vadovą Vilnius Meeting Planner Guide 2024”, skirtą visiems, susiduriantiems su konferencijų bei kitų renginių organizavimo iššūkiais.    

Leidinyje rasite išsamiai ir aiškiai pateiktą informaciją apie Vilniaus viešbučius, konferencijų centrus, muziejus, teatrus, mokslo įstaigas, bendradarbystės erdves ir kitas miesto vietas, kurios yra tinkamos organizuoti tiek konferencijas, tiek kitokio pobūdžio renginius.  

Skaitytojų patogumui visos vietos yra pateikiamos su detalia technine informacija apie salių plotus, vietų skaičių, maitinimo ir apgyvendinimo galimybes. Virtualūs vietų 3D turai leis ne tik apžiūrėti reikiamas erdves, bet ir, esant poreikiui, patiems išsimatuoti atstumus, salių plotus, lubų aukščius.   

Kviečiame naudotis ir semtis įkvėpimo, o profesionali Go Vilnius Konferencijų biuro komanda visuomet pasiruošusi padėti.