Kovo 1, 2022

Vilniaus miesto turizmo ir plėtros agentūros „Go Vilnius“ pozicija dėl Rusijos Federacijos vykdomos agresijos prieš Ukrainą  

Vilniaus miesto turizmo ir plėtros agentūra „Go Vilnius“ be jokių išlygų smerkia  Rusijos Federacijos vykdomą agresiją prieš Ukrainą ir solidarizuojasi su visomis ukrainiečius palaikančiomis organizacijomis, kviečiančiomis stabdyti karo veiksmus. „Go Vilnius“ tvirtai smerkia karą ir agresiją bei pasauliui atstovauja bekompromisę Vilniaus poziciją, nesitaikstančią su Rusijos invazija į suverenią Europos valstybę ir įvairiais kanalais skleidžiamą dezinformaciją.    

Smerkdami Rusijos vykdomas karines atakas prieš Ukrainą, griežtai pasisakome - mes neturime ir nesiruošiame turėti ateityje jokių ryšių su organizacijomis, kurios išreiškia palaikymą Putinui ir jo režimui - tiesiogiai ar netiesiogiai. Jokiomis priemonėmis neremiame agresorės ir visomis išgalėmis padedame nuo karo nukentėjusiems žmonėms, kuriems Vilnius yra pasiruošęs tapti saugiu prieglobsčiu. 

Negalime likti abejingi šiai karinei agresijai, kuri stumia į pavojų milijonus nekaltų žmonių ir griauna tarptautinių susitarimų pamatus. Esame susitelkę ir pasiruošę priglausti nuo karo bėgančių ukrainiečių šeimas Vilniuje –  randame jiems saugius namus, padedame ir verslams, nepalaikantiems Putino režimo.  

Visomis išgalėmis palaikome laisvę ir demokratiją ir remiame visus, už ją kovojančius. Tik surėmę pečius, palaikydami vieni kitus, galime įveikti šį karą.

Kviečiame visus mūsų partnerius nelikti abejingiems karo veiksmams ir pasitelkti visus savo resursus sustabdyti karą.