St. Palace Hotel

Konferencijų salės
 
 
 
 
 
 
Senamiesčio salė 70 50 25 15 15 50

 

Techninė įranga ir kiti patogumai

Restoranas, WiFi, multimedia, ekranas, rašymo lentos, mikrofonas, verslo įranga, kompiuteris, dienos šviesa, prieinama žmonėms su negalia, techninė pagalba, kondicionavimas, terasa, parkingas.

Apie

„St. Palace“ - visiškai naujas 4 žvaigždučių, butikinio stiliaus viešbutis, įsikūręs istoriniame pastate Vilniaus senamiesčio širdyje, stebinantis svečius interjero elegancija ir išskirtinumu. 

Viešbutyje yra 54 moderniai suprojektuoti kambariai. Kiekvienas kambarys ir liukso numeris turi savo unikalių savybių, o baldų stilius gali skirtis priklausomai nuo kambario – kai kuriuose kambariuose yra autentiškų istorinių detalių. Taip pat, viešbutis siūlo restoraną su erdvia lauko terasa, privačią automobilių stovėjimo aikštelę, gausius švediško stalo pusryčius, kambarių aptarnavimą, privatų pervežimą ir daug kitų papildomų paslaugų. 

Dėl savo išskirtinės vietos „St. Palace“ viešbutis yra idealus pasirinkimas verslo keliautojams. Viešbutyje yra šviesi ir erdvi 72 kv. m konferencijų salė, talpinanti iki 50 dalyvių.

Address:
Aušros vartų 6, 01303 VilniusGoogle Maps
About:

Kambariai: 54

Oro uostas: 7 km

Vieta: senamiestis