AeroCity

Konferencijų salės
 
 
 
 
 
 
 
Aerocity erdvė 605 400 300 200 200 100 400
Kulinarijos studija 100 - - 30 - - 30

 

Techninė įranga ir kiti patogumai

Restoranas, baras, visinis kiemas, maitinimo paslaugos, WiFi, kondicionavimas, dienos šviesa, pritaikyta neįgaliesiems, parkingas.

Apie

AeroCity yra unikali 605 kv. m. erdvė su verslo klasės lėktuvu Bombardier CRJ 200 viduje. Erdvė yra įsikūrusi netoli oro uosto, naujai besikuriančiame AeroCity miestelyje. Erdvėje galima rengti pačius įvairiausius renginius – konferencijas, priėmimus, prezentacijas, parodas ar iškilmingas vakarienes. Šalia esantis itališkas restoranas Aerottoria vienu metu gali talpinti apie šimtą žmonių.

100 kv. m. kulinarijos studija kviečia patirti vakarienę kitaip. Tai vieta, kur įprasta restoranui riba tarp virtuvės ir svečių ištirpsta. Čia svečiai turi progą susipažinti su kulinarinėmis paslaptimis, pamatyti uždarą virtuvės gyvenimą iš arti, patiekalus gaminant kartu su profesionaliais šefais. Puiki vieta komandos formavimo renginiams, įmonės švetėms ar tiesiog nestandartinėms vakarienėms.

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 34FGoogle Maps
Telefono nr.:
El. paštas:
Apie:

Oro uostas: 1.2 km

Vieta: miesto ribose

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.