Viešbutis "Artagonist Art Hotel" – tarp 10 proc. geriausiųjų pasaulyje

Sostinės senamiestyje įsikūręs meniška dvasia dvelkiantis viešbutis „Artagonist Art Hotel“ pateko tarp 10 proc. geriausių ir lankytojų mėgstamiausių viešbučių pasaulyje. Tokią žinią paskelbė pasaulinis kelionių rekomendacijų tinklalapis „TripAdvisor“.

Geriausiųjų sąrašą „TripAdvisor“ sudarė remdamiesi pastarųjų metų laikotarpio keliautojų atsiliepimais bei vertinimais, paliekamais apie aplankytus viešbučius. Atsižvelgus į šiuos kriterijus viešbutis paskelbtas vienu iš pasaulinių „Keliautojų pasirinkimo“ apdovanojimų laimėtojų.

„Keliautojų pasirinkimo“ apdovanojimuose kasmet vertinami ne tik geriausi pasaulio viešbučiai, bet ir geriausios kelionių kryptys, patirtys, restoranai, paplūdimiai, oro linijos ir kiti kokybiškoms kelionėms svarbūs aspektai.

Apdovanotas ir už dizainą, ir už svetingumą

Šis įvertinimas – ne pirmas, kurio per pastaruosius metus nuo veiklos pradžios yra sulaukęs išskirtinis Vilniaus Pilies gatvėje įsikūręs „Artagonist Art Hotel“ viešbutis. Anksčiau jis apdovanotas ir už dizainą, ir už svetingumą.

Specialiai viešbučiui skirtus meno kūrinius kūrė net 16 Lietuvos menininkų. Kambarius puošia tekstilės, tapybos, sienų grafikos darbai, sienų freskos, skulptūrinės instaliacijos. Meno kūriniai svečius supa ne tik kambariuose, bet ir bendrosiose erdvėse.

 Viešbutyje yra ir jaukus, iki 20 asmenų talpinantis, susitikimų kambarys.