„The Roop“ laimėjus „Euroviziją“ Vilniuje surengs diskoteką po atviru dangumi

Artėjant 2021 m. „Eurovizijos“ dainų konkursui, jaudulys vis auga, o gerbėjai nekantrauja sužinoti, kam gi šiais metais pavyks išsiveržti į pirmąją vietą. Kol „The Roop“ ruošiasi žengti į sceną Roterdame ir pakviesti Europą šokti pagal naująją savo dainą „Discoteque“, Vilnius tiki Lietuvos pergale konkurse jau dabar! Išreikšdamas palaikymą „The Roop“, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pergalės atveju pažadėjo mieste po atviru dangumi surengti diskoteką „Open Discoteque“, kai tik tai padaryti bus saugu.

Praėjusiais metais atvėręs savo erdves ir tapęs viena didžiule kavine po atviru dangumi, Vilnius įkvėpė viso pasaulio miestus. Taip miestas parėmė verslą ir miestiečiams ir verslams grąžino įprastą gyvenimo ritmą sunkią akimirką. Šiais metais „The Roop“ įkvėpta  „Open Discoteque“ trumpam paverstų Vilnių šokių aikštele po atviru dangumi.

Į pergalę šokio ritmu   

Nors galimybė šokti diskotekoje po žvaigždėmis priklauso nuo „The Roop“ pergalės „Eurovizijos“ dainų konkurse, miestas neabejoja, kad grupei pavyks. Šiuo metu Europos lažybų kompanijos grupei „TheRoop“ prognozuoja vietą pirmajame penketuke iš visų 40 konkurso dalyvių. Žinoma, derėtų nepamiršti ir ankstesnės „The Roop“ šlovės – praėjusių metų konkursinė daina „On Fire“ akimirksniu užkariavo daugelio širdis ir buvo manoma, kad būtent ji laimės „Euroviziją“. Kas nutiko paskui – jau istorija.  

Nors praėjusiais metais konkursas ir neįvyko, „On Fire“ laimėjo Vokietijos alternatyviame televizijos šou „Das Deutsche Finale“. Be to, 2020 m. radijo stoties „ESC Radio“ klausytojai  „The Roop“ skyrė savo balsus, ir grupė laimėjo jų paskelbto konkurso geriausios grupės ir geriausios dainos apdovanojimų kategorijose. Tad 2021 m. „Eurovizijos“ dainų konkurse „The Roop“ turi tvirtą pagrindą sėkmei. 

Atsisiųskite ekrano užsklandą ir nusikelkite į diskoteką jau dabar!

Open Discoteque užsklanda
Open Discoteque užsklanda
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.