Startuoliai kviečiami "įsikrauti' Vilniuje

Šiemet jau 9-tus metus iš eilės įvyksiantis tarptautinis ir vienas svarbiausių Lietuvos startuolių renginių „Startup Fair: Recharge“ skelbia, kad birželio 3-4 d. Vilniuje įvyks didysis startuolių ekosistemos persikrovimas, kai po ilgo laiko tarpo bus atnaujinta tinklaveikla, o investicijų srautas į perspektyviausius startuolius galimai padidės dar vienu 100 000 Eur finansiniu „įkrovimu“.

Šiemet „Startup Fair: Recharge“ renginio metu taip pat vyks konferencija, kurios pagrindinės temos suksis apie švietimo technologijas (angl. „EdTech“), kibernetinio saugumo sprendimus (angl. „CyberTech“) bei kitas technologijas. Dviejų dienų renginyje tikimasi sulaukti virš 1500 dalyvių. Dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos, šiais metais renginys bus organizuojamas hibridiniu formatu, kai ribotas dalyvių skaičius turės galimybę renginyje dalyvauti gyvai „Vilnius Tech Park“ lauko erdvėse, o visas renginys visiems bus nemokamai transliuojamas internete.

Savo patirtimi ir pamokomis dalinsis sėkmingiausių Lietuvos startuolių kūrėjai, naujai „įsikrovę“ startuoliai, kurie sugebėjo atrasti naujų galimybių ir augti pandemijos metu bei kiti ekosistemos atstovai. Renginio metu taip pat vyks startuolių individualūs susitikimai su investuotojais. 

Inovatyvių verslų konkursas „Pitch Battle“ yra didžiausio Baltijos šalyse startuolių renginio „Startup Fair:  Recharge“ dalis, kurį jau 9 metus iš eilės Lietuvoje organizuoja „Verslios Lietuvos" startuolių ekosistemos plėtros fasilitatorius „Startup Lithuania“. Konkursas „Pitch Battle“ kasmet sulaukia didžiulio startuolių ir investuotojų dėmesio, jo metu tiek Lietuvos, tiek užsienio startuoliai turi neeilinį šansą prisistatyti investuotojams, o pastariesiems tai galimybė įvertinti rinkoje esantį investicinį potencialą.

Daugiau