Lapkričio 23, 2022

Išleistas naujas konferencijų planavimo vadovas

Išleistas naujas konferencijų verslo profesionalams skirtas gidas “Vilnius Meeting Planner Guide 2023”. Leidinyje konferencijų ir renginių organizatoriai ras patogiai pateiktą informaciją apie Vilniaus viešbučius, konferencijų centrus, muziejus, teatrus, mokslo įstaigas, bendradarbystės erdves ir kitas miesto vietas tinkamas renginiams organizuoti. Organizatorių patogumui visos vietos yra pateikiamos su detalia technine informacija apie salių plotus, vietų skaičių, maitinimo, apgyvendinimo galimybes. Virtualūs 3D turai leis organizatoriams ne tik apžiūrėti reikiamas erdves, bet ir išmatuoti atstumus, salių plotus, lubų aukščius.   

Naujasis konferencijų planavimo vadovas yra skirtas Vilniaus 700-ajam gimtadieniui. 2023 m. bus pilni išskirtinių kultūrinių renginių, meninių pasirodymų, koncertų. Tai puiki proga konferencijų organizatoriams pasinaudoti proga ir leisti konferencijų dalyviams patirti itin gyvą ir ryškią miesto šventę.  

Kviečiame naudotis ir semtis įkvėpimo, o profesionali Go Vilnius Konferencijų biuro komanda visuomet pasiruošusi padėti.