Lapkričio 10, 2023

Nauja erdvė konferencijų organizatoriams

„Cyber City“ kūrėjai užsibrėžė tikslą Vilniaus Naujamiesčio rajoną paversti lietuvišku Silicio slėnio atitikmeniu – vienu pagrindinių technologijų bendruomenės centrų sostinėje. Išlaikant ryšį su pramonine rajono praeitimi, kompleksas pastatytas istorinėje legendinio tekstilės fabriko Sparta“ vietoje.  

Šį kompleksą sudaro 35 tūkst. kv. m. ploto užimančios bendradarbystės ir komercinės erdvės. Viena iš erdvių, talpinanti iki 200 svečių, yra skirta konferencijoms ir renginiams. Norint mažesnių ar atskirų erdvių, salė lengvai padalinama į dalis. Visos erdvės aprūpintos modernia vaizdo, garso, filmavimo technika, užtikrinančia sklandžią renginių eigą.  

Šalia renginių erdvių yra erdvus holas, kuriame eksponuojama pasaulinio reklamos leidinio Lürzer’s Archive paroda „30|30“. Taipogi, vienas iš architektūrinių „Cyber City“ projekto akcentų – išsaugotas gamyklos teritorijoje buvęs kaminas – puiki vieta pertraukoms šiltuoju metų laiku. 

Į „Cyber City“ kompleksą persikėlė apie 3.000 darbuotojų iš tokių įmonių kaip „Nord Security“, „Surfshark“, „Oxylabs“, „CyberCare“, „Hostinger“ bei „Atlas VPN“. Teritorijoje ne tik biurai – čia yra ir bendradarbystės erdvių, veikia parduotuvė, kavinės, baras, sporto klubas, o žalioji zona vidiniame kieme atvira visuomenei.