Balandžio 17, 2024

Hilton Garden Inn Vilnius City Centre - prestižinis apdovanojimas

Įspūdingos pergalės Vilniaus svetingumo industrijoje! Viešbučiui Hilton Garden Inn Vilnius City Centre įteiktas prestižinis apdovanojimas – verslo klientų ir svečių iš viso pasaulio pamėgtas viešbutis šįmet išrinktas geriausiu šio prekių ženklo viešbučiu visame EMEA (Europoje, Vidurio Rytai ir Afrika) regione. Prestižinis tinklo apdovanojimas viešbučiui atitenka antrus metus iš eilės, o tai – didelė garbė ir įrodymas, jog priimami teisingi sprendimai.  

Aukščiausias įvertinimas „Connie Award“ viešbučiams suteikiamas už kokybinius rodiklius: išskirtinę aptarnavimo kokybę, problemų sprendimo operatyvumą, precizišką švarą viešbutyje bei „Hilton Honors“ lojalumo programos svečių įvertinimą.  

„Hilton“ tinklo įkūrėjo Conrado Hiltono garbei pavadintas apdovanojimas yra laikomas svarbiausiu, kurį gali gauti šio tinklo viešbutis. Tam, kad viešbutis galėtų gauti tokio lygio apdovanojimą, matuojamas ne tik klientų pasitenkinimo rodiklis, bet ir atliekami slapti auditavimai, džiaugiasi viešbučio vadovas Tadas Evaltas.  

Tokie apdovanojimai kaip „Connie Award“ yra ypatingai svarbūs konferencijų industrijos atstovams, nes jie suteikia garantiją dėl kokybės renkantis apgyvendinimo vietas, užtikrinant teigiamus potyrius dalyviams ir stiprinant tvirtus partnerystės ryšius.