Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Dalijimosi automobiliu paslauga Vilniuje

Mėgstate vairuoti, bet kartu rūpinatės aplinka? Vilniuje yra programėlės Citybee ir Spark, leisiančios patenkinti abu šiuos pageidavimus. Citybee ir Spark yra dalijimosi automobiliu programėlės, sukurtos tam, kad klientui būtų kuo patogiau ir kuo mažiau būtų teršiama aplinka. Tereikia atsisiųsti programėlę ir ji parodys, kur galite pasiimti automobilį, tuomet lieka sėsti į pasirinktą transporto priemonę ir važiuoti, kur jums reikia – viskas labai paprasta.

O jei vertinate grožį ir kokybę, pamatysite, kad Citybee turi didelį šaunių automobilių modelių pasirinkimą. Spark siūlo elektromobilius, todėl važiuodami Spark visada būsite tikri, kad nekenkiate aplinkai.

Ar žinojote, kad 70 proc. vilniečių gali sėsti į Citybee automobilį paėjėję vos dvi minutes nuo savo durų?

Atsisiųskite programėlę iš App Store arba Google Play.

Apsilankykite www.citybee.lt.

Spark paslauga yra labai populiari ir tai dar vienas įrodymas, kad Vilnius siekia tapti elektromobilių miestu. 2022 m. 45 proc. visų elektromobilių Lietuvoje buvo registruoti Vilniuje. Kad elektromobilių vairuotojams būtų dar patogiau, jie gali naudotis specialiomis autobusų juostomis ir visiškai nemokamai statyti automobilį mieste.

Viešųjų įkrovimo stotelių žemėlapį rasite čia.

Atsisiųskite programėlę iš App Store arba Google Play. 

Apsilankykite www.espark.lt.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.