Dalijimosi automobiliu paslauga Vilniuje

Mėgstate vairuoti, bet kartu rūpinatės aplinka? Vilniuje yra programėlės Citybee ir Spark, leisiančios patenkinti abu šiuos pageidavimus. Citybee ir Spark yra dalijimosi automobiliu programėlės, sukurtos tam, kad klientui būtų kuo patogiau ir kuo mažiau būtų teršiama aplinka. Tereikia atsisiųsti programėlę ir ji parodys, kur galite pasiimti automobilį, tuomet lieka sėsti į pasirinktą transporto priemonę ir važiuoti, kur jums reikia – viskas labai paprasta.

Beast enables people to rent a Tesla in 5 minutes by providing a 24/7 rental service that’s awesome, convenient, and environmentally conscious and we do all of this via our Beast Rent app. We’re here to speed up the process of switching to electric vehicles by actively battling the bias and transforming the concept and necessity of vehicle ownership. Download the Beast Rent app from the App Store or Google Play.
Visit https://beast.rent

„Bolt Drive“ – nebrangus, saugus ir patogus dalijimosi automobiliu sprendimas, suteikiantis visus nuosavo automobilio privalumus ir išvaduojantis nuo jo sukeliamų rūpesčių.

Nuoroda programėlės atsisiuntimui: ČIA.
Nuoroda į internetinį puslapį: https://bolt.eu/lt-lt/drive/.

Ar žinojote, kad 70 proc. vilniečių gali sėsti į Citybee automobilį paėjėję vos dvi minutes nuo savo durų?

Atsisiųskite programėlę iš App Store arba Google Play.

Apsilankykite www.citybee.lt.

Spark paslauga yra labai populiari ir tai dar vienas įrodymas, kad Vilnius siekia tapti elektromobilių miestu. 2022 m. 45 proc. visų elektromobilių Lietuvoje buvo registruoti Vilniuje. Kad elektromobilių vairuotojams būtų dar patogiau, jie gali naudotis specialiomis autobusų juostomis ir visiškai nemokamai statyti automobilį mieste.

Viešųjų įkrovimo stotelių žemėlapį rasite čia.

Atsisiųskite programėlę iš App Store arba Google Play. 

Apsilankykite www.espark.lt.