Iš Vilniaus yra daug galimybių tiesioginiais reisais pasiekti Latviją, Lenkiją.

Vilniaus geležinkelių stotis, kaip ir autobusų stotis, yra įsikūrusi netoli Vilniaus senamiesčio. Vilniuje galite sėsti į Trakus vežantį traukinį ir netrukus jau grožėsitės vaizdinga saloje pastatyta Trakų pilimi arba galite nuvykti ir patyrinėti antrą pagal dydį šalies miestą – Kauną. Neseniai buvo paleistas naujas ekspreso traukinys į Klaipėdą, kuriuo lengvai pasieksite švarius Baltijos jūros paplūdimius.
Lietuvos geležinkelių tinklas puikiai tinka pažinti Lietuvą ir kitas šalis. Patogios jungtys su daugeliu šalies miestų, miestelių ir netgi kaimų. Traukiniai yra patogus ir nebrangus būdas apžiūrėti tai, ką Lietuvoje turime gražiausio ir geriausio.

Vilniuje galite sėsti į Trakus vežantį traukinį ir netrukus jau grožėsitės vaizdinga saloje pastatyta Trakų pilimi arba galite nuvykti ir patyrinėti antrą pagal dydį šalies miestą – Kauną. Neseniai buvo paleistas naujas ekspreso traukinys į Klaipėdą, kuriuo lengvai pasieksite švarius Baltijos jūros paplūdimius.

Bilietai ir tvarkaraščiai

Bilietų galite įsigyti ir tvarkaraščius sužinoti geležinkelių stotyje ar internetu. Jei keliaujate po Lietuvą, jums net nereikia atsispausdinti bilieto – galite parodyti elektroninį bilietą savo išmaniajame telefone. Traukinių stotis yra įsikūrusi prie pat senamiesčio, rajone, kuriame daug populiariausių Vilniaus restoranų ir barų.

Iš stoties į miesto centrą galite nuvažiuoti troleibusais Nr. 1, 2, 7, 20 arba autobusais Nr. 26, 34, 53.