Veiklos ir pardavimai festivalio metu 

„Vilnius Pink Soup Fest“ – nepamirštamas renginys, tačiau, kad įspūdžiai išliktų dar ilgesniam laikui, nepamirškite įsigyti pačių įvairiausių suvenyrų, kurie pavers jus festivalio ambasadoriais. Čiupkite kažką ne tik sau, bet ir draugui, ir skleiskite meilę šaltibarščiams po visą pasaulį! Galbūt metas pagalvoti ir apie naujos kolekcijos pradžią - šaltibarščių festivalis jau tapo tradicinis, tad „Vilnius Pink Soup Fest“ atributika bus istorinė!

Marškinėliai su šaltibarščių festivalio atributika
Fabian Sanchez
https://fabianaslt.myshopify.com/
Kaina: 15–20 Eur

Tapkite šaltibarščių festivalio „Vilnius Pink Soup Fest“ mados ikona. Ne, jūs neužsipylėte rožinių šaltibarščių ant marškinėlių. Ant jūsų marškinėlių – visa šaltibarščių lėkštė! Stilingi medvilniniai marškinėliai trumpomis rankovėmis karštą vasaros dieną – tikra atgaiva. 

„Vilnius Pink Soup Fest“ suvenyrai
Laikas: birželio 1 d.

Šaltibarščių festivalis Vilniuje yra ne tik puiki proga paragauti mėgstamos sriubos, bet ir įsigyti unikalių suvenyrų, kurie ilgai primins šį ypatingą renginį. Kviečiame užsukti į „Vilnius Pink Soup Fest“ informacijos tašką Tymo turguje, išsirinkti vieną iš originalių šaltibarščių suvenyrų ir tinkamai pasiruošti rožiniam festivaliui! O pasirinkimas labai platus, nuo kepurių, marškinėlių ir maišelių iki šaltibarščių kvapo, puodelių ir net kojinių!

Lipdukai su šaltibarščiais
https://kleckai.lt/
Kaina: 1,5 Eur

Šaltibarščiai teka jūsų venomis? Skelbkite apie tai visam pasauliui. Užsiklijuok šį šūkį ant kompiuterio, telefono ar šaltibarščių lėkštės. Gal tai bus puiki pokalbio tema pirmam pasimatymui ar proga papasakoti apie šią ypatingą sriubą draugui iš užsienio. 

Šaltibarščių dubenėliai
Redos keramika
https://www.redoskeramika.lt/
Kaina: 20–29 Eur

Kas gali būti geriau nei valgyti šaltibarščius iš ypatingo dubenėlio, kuriame telpa ir rožiniai šaltibarščiai, o greta ilsisi karštos bulvės? Rankų darbo dubenėlis bus tikras hitas jūsų virtuvėje ir įsimintinas „Vilnius Pink Soup Fest“ suvenyras. 

Šaltibarščiais dekoruoti dubenėliai
Moon Ceramics
https://www.facebook.com/moonceramics.diana/
Kaina: 20 Eur

Svajojate apie šaltibarščius? Balto molio dubenėliai, išpiešti šaltibarščiais, papuoš jūsų virtuvę net tada, kai baigsis šaltibarščių sezonas. Kiekvienas kiaušinis, kiekvienas krapas šioje lėkštėje – rankų darbo. Įsileiskite lietuvišką vasarą į savo lėkštę. 

Ypatingi logotipai ant tekstilės
Understyle
https://www.understyle.shop/
Kaina: nemokamai 

Dalyvaukite išskirtinėje pramogoje ir pamatykite savo akimis, kaip jūsų mėgstamus rūbus papuošia ypatingas festivalio logotipas. Jūsų akivaizdoje gimsta meno kūrinys, kurį galėsite vilkėti, kada panorėsite. Galbūt net patys prisidėsite prie kūrinio gamybos! 

Meduoliai ir meduolių dekoravimo dirbtuvės
Meduolių namai
https://meduoliunamai.lt/
Kaina: dirbtuvės nemokamos

Atrodo kaip šaltibarščiai, o atsikandus paaiškėja, kad tai – meduolis! Koks bus jūsų mėgstamiausias meduolis: rožinis, puoštas krapais ar kiaušiniais, burokėliais ar svogūnais? Pasirinkite, kaip dekoruosite savo šaltibarščių lėkštę, t. y. meduolį.

Dekoruoti meduoliai ir rožiniai desertai
Vilniaus meduoliai
https://vilniausmeduoliai.com/

Prisivalgius šaltibarščių norisi ir deserto. O kokie gali būti desertai Šaltibarščių festivalio metu? Rožiniai, šaltibarščius primenantys gaideliai ir meduoliai, šaltibarščių spalvos šerbetas su burokėliais ir svarainiais bei rožinė cukraus vata – pasirinkimų gausybė ir ne, jūs nežiūrite į juos pro rožinius akinius, tiesiog jūsų gyvenimas rožinis!

Pažintis su lietuvių kalba per šaltibarščius
Kalbų mokykla „Šiaurės kryptimi“
https://siaureskryptimi.lt/

Koks vienas ilgiausių lietuvių kalbos žodžių? „Neprisišaltibarščiaujantis“! Lietuvių kalba užsieniečiams gali būti tokia pati mistika kaip ir šaltibarščiai. Supažindinkite juos! Dvipusės mokymosi kortelės ir kitos mokymosi priemonės –  tokie suvenyrai ar dovanos draugams iš užsienio sužavės ne tik rožine spalva, bet ir smagia proga paprastai supažindinti su lietuvių kalbos grožiu.

Greitųjų šaltibarščių mišinys „Urban Food“
Laikas: birželio 1 d. 

Nusibodo pjaustyti ingredientus šaltibarščiams? Norėtume pasiruošti šaltibarščius per dvi minutes? Išbandykite inovatyvų sausą greitųjų šaltibarščių mišinį. Taip šaltibarščių skoniu galėsite mėgautis bet kur ir bet kada. Pakanka tik įpilti kefyro. Taip pat galėsite pavaišinti šaltibarščiais užsienio draugus ir partnerius – ruošiant šią sriubą iš greitojo šaltibarščių mišinio suklysti neįmanoma. 

Meadowbox
Laikas: birželio 1 d.
https://www.etsy.com/shop/MeadowBoxPrints

Pasimėgaukite latviškomis ir baltiškomis nuotaikomis su mūsų madingais aksesuarais, kuriuose kiekviena detalė yra pagaminta kruopščiai. Įsigykite spalvingus šaltibarščių fanny pack'us tiesiai iš Latvijos!

Mother Trucker
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.instagram.com/mothertrucker.vilnius/

Paragaukite ypatingų mėsainių ir sumuštinių, paruoštų tik iš aukščiausios kokybės produktų. Nedidelis šeimos verslas, gimęs iš begalinės meilės kokybiškam gatvės maistui, pasiūlys ne tik  išskirtinę gatvės maisto skonių patirtį, bet ir dubenį šaltibarščių.

Rhino the Chubby Unicorn
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/rhinothechubbyunicorn/

„Vilnius Pink Soup Fest“ būkite lyg ant sparnų ir ragaukite įvairiausių keptų sparnelių! Gausybė skonių nustebins net visko mačiusius. Skonio receptorius atgaivins dubuo šaltibarščių.

Kėdainių konservai
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/KedainiuKonservai

Burokėliai – tai ne tik neatsiejama šaltibarščių, bet ir „Kėdainių konservų“ dalis. Čia rasite ne tik pamėgtų burokėlių ir iš jų pagamintų šaltibarščių, bet ir smagių žaidimų bei dovanų! Užsukite ir išsiųskite tikrų tikriausius Burokėlinius linkėjimus draugams.

Flying Tomato Pizza
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.facebook.com/flyingtomatopizza

Neapolyje šaltibarščių nerasite, bet „Vilnius Pink Soup Fest“ rasite tikrų neapolietiškų picų! Paragaukite tobulo picos recepto. Žinoma, kaip šaltibarščių festivalyje be šaltibarščių? Jūsų laukia ir dubenėlis unikaliai patiektos rožinės sriubos.

Ajomama
Laikas: birželio 1 d. 
https://www.facebook.com/ajomama.lt

Kokie šaltibarščiai be bulvių? Čia bulvės – tikras atskiras patiekalas. Įdarytos daržovėmis, mėsa, šonine ar net silke, jos bus vertos nuodėmės! Sūrio gerbėjai turėtų suklusti, nes čia galima paragauti tąsaus garsiojo sūrio „Raclette“.

Desrainis24  
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.desrainis24.lt/ 

Dešrainiai – daugiau nei degalinių maistas! Paragaukite su meile iš Amerikos gaminamų gurmaniškų dešrainių. Raskite dešrainį, prie kurio derės ir nuostabaus skonio šaltibarščiai.

Ramo dūmas
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/ramodumas1 

„Vilnius Pink Soup Fest“ pakvipo dūmu! Tikrą gatvės maisto patirtį šefai kaupė JAV, Kanadoje, Meksikoje, kol galiausiai atvežė į „Vilnius Pink Soup Fest“. Kartą paragavus šonkauliukų, būtina pakartoti. Jūsų skonio receptoriams gaisrininko nereikės, bet šaltibarščių lėkštė gal irgi praverstų.

Ryk Lys
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/ryklysfoodtruck

Alkani kaip rykliai? Užsukite paragauti ne tik šaltibarščių, bet ir rimčiau užkąsti „fish & chips“. Rasti šį maisto vagonėlį lengva – kvapas pagauna ir nebepaleidžia iš tolo.

Vegan mama
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/Veganmamalt  

Visiems, kam rūpi ne tik skanus maistas, bet ir gamta bei gyvūnai – augalinio maisto meka. Su meile pagaminti patiekalai ir jokios kaltės pavalgius.  „Vilnius Pink Soup Fest“ metu augaliniai net šaltibarščiai – paragaukite!

Bao Bao
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.facebook.com/BaoBunsTruck/

Užsukite į ko gero vienintelį maisto vagonėlį Lietuvoje, kur rasite Azijos įkvėptų mėsainių. Kuo jis skiriasi nuo kitų pasaulio šalių? Garuose ruošta bandelė tirpsta burnoje, o ingredientų deriniai – tikra staigmena. Staigmena ir tai, kad festivalio metu čia rasite ne tik mėsainių, bet ir šaltibarščių.

We will wok
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.instagram.com/wewillwok/

Makaronai ne ant ausų, o lėkštėje! Čia komanda į maistą žiūri rimtai, nors ir spinduliuoja gera nuotaika. Subalansuoti Azijos įkvėpti skoniai ir kvapai pradžiugins naujovių ieškotojų skrandžius kaip ir lėkštė šaltibarščių tradicijų gerbėjus.

TidBit
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/TidBit.mobile.kitchen 

Restoranas ant ratų atvažiuoja į „Vilnius Pink Soup Fest“. Šalti užkandžiai, salotos, sriubos, karšti užkandžiai, meksikietiški patiekalai, desertai ir, žinoma, šaltibarščiai. Čia ne šiaip gatvės maistas, o kelių patiekalų pietūs ar vakarienė!

The Rolling Waffles
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.facebook.com/legendiniaivafliai

Net širdis apsąla! Po šaltibarščių tiesiog būtinas desertas. Legendiniai, visame pasaulyje žinomi olandiški vafliai pagal tradicinį receptą pertepti gardžia ir tąsia karamele nepalieka abejingų net ir didžiausių smaližių.

Merrild
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/merrildlt

Įsikraukite kavos energijos, kad galėtumėte aplankyti visas „Vilnius Pink Soup Fest“ pramogas. Prisiderinkite prie temos ir ragaukite rožinės latės!

Baristokrat
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/Baristokratai

Čiupkite puodelį kavos ir leiskitės į „Vilnius Pink Soup Fest“ nuotykius kaip tikri aristokratai. Pasirinkite mėgstamą gėrimą ar išbandykite ir specialiai festivaliui skirtą kavą.

HexaSipsBar
Laikas: birželio 1 d.
https://www.instagram.com/hexasips_mobilusbaras/ 

Gian Luca Demarco kulinarijos studija
Laikas:
birželio 1 d.
https://www.facebook.com/gianlucademarco.lt

Tai ne miražas, o ledų dviratis! Jei perkaitote nuo įspūdžių gausos, atsivėsinkite su naminiais itališkais „gelato“ ledais pagal Lietuvos italo Gian Luca Demarco išgrynintus receptus .Pasinaudokite ypatinga galimybe paragauti specialiai „Vilnius Pink Soup Fest“ sukurtų šaltibarščių ledų, kurie patiks gurmanams, mėgstantiems netradicinius derinius. Tačiau rasite ir visų mėgstamų pistacijų, sūrios karamelės, mangų, braškių ir daugybės kitų skonių.

No Forks
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/noforkslt

No Forks meniu rasite nuo tradicinių tacos ir burritų iki sūriu tystančių quesadilių ar įdomių eksperimentų, tarp kurių ir jau legenda patapę “Mexican šaltekai” bei "Šaltibarščių taco".

Holigans
Laikas: birželio 1 d.
https://holigans.lt/

Vertingo maisto restoranas, nes maistas, kaip ir meilė, veikia iš vidaus – skaniai ir užtikrintai! 

Pilni žandai
Laikas: birželio 1 d.
https://www.facebook.com/pilnizandai

Karšti beliašai ir šaltos sriubos.

Vandens baras - Vilniaus vandenys
Laikas: birželio 1 d.

Vanduo Vilniuje gaunamas iš giluminių gręžinių, todėl yra itin skanus ir kokybiškas. Nuplaukite šaltibarščių skonį ir paruoškite savo skonio receptorius kitiems nuotykiams. Raskite vandens barą ir paragaukite profesionalių barmenų plakamų nealkoholinių kokteilių su Vilniaus vandeniu iš čiaupo, pagardintu įvairiausiais ingredientais. Aktyvistams – su imbieru, sveikuoliams – su uogomis, ištroškusiems – su žolelėmis.

Mankšta su „Vilnius sveikiau“
Laikas: birželio 1 d. 12:30 val. nuo didžiosios čiuožyklos
Kaina: nemokamai

Pasiruoškite „Vilnius Pink Soup Fest“ šaltibarščių maratonui. Išbandykite netradicinę ir itin nuotaikingą šaltibarščių gaminimo mankštą visai šeimai. Mankštos pagrindą sudaro judesiai, susiję su šaltibarščių gamyba. Pasisemkite gerų emocijų ir sukaupkite energijos visai dienai.   

Vilniaus „Automuziejus“ automobiliai
Laikas: birželio 1 d. 
Kaina: nemokamai. 

Tymo turguje pasigrožėkite ar net nusifotografuokite prie automobilio–šaltibarščių ambasadoriaus! Rožinis „Steyr 50“ retas kaip rožinis dramblys – pasaulį šių austriškų automobilių išvydo tik 13 000, tad pasinaudokite ypatinga proga išvysti šį retą reginį. Jei patiks šis automobilis, užsukite į Vilniaus „Automuziejų“ ir atraskite tarp eksponatų visas šaltibarščių ingredientų spalvas, tarp kurių jūsų lauks ir kultinis rožinis „Porsche 944 S2“ kabrioletas! Jei į muziejų atvyksite rožiniu automobiliu, jį nufotografuosite ir nuotrauka pasidalinsite socialiuose tinkluose – dovanų gausite bilietą į muziejų.

The Color Run muzikinė stotelė
Laikas: birželio 1 d.
Kaina: nemokamai
https://thecolorrun.com

Koks vakarėlis be geros muzikos? „Vilnius Pink Soup Fest“ muzika skambės čiuožiant didžiąja čiuožykla. 
Šokite taip, kad jūsų pilvuose tikrai susimaišytų visi šaltibarščių ingredientai! 

Labdaros ir paramos fondas "Angels of Light"
Laikas: birželio 1 d.
Kaina:
pasirinktina suma (auka)

Kas yra šaltimobilis?
Šaltimobilis - tai džipas, kuris atitinka visus šaltibarščiams keliamus reikalavimus:

  • Talpus. Į bliūdą telpa daug šaltibarščių (jei netelpa - mes kartojame!), tad į džipą turi tilpti daug įrangos;
  • Šaltas. Kariaujant vasarą kondicionierius nėra būtinas, bet tai - labai malonus dalykas. Kaip ir sriuba neturi būti šalta, bet... šaltibarščiai!;
  • Rožinis. Taip taip, rožinis.