Šiais metais Vilnius Pink Soup Fest“ programa auga. Štai, kas jūsų laukia:

ČIUOŽYKLA
Speciali net 50 m ilgio dviejų takelių šaltibarščių čiuožykla, kuria galėsite leistis nuo Bastėjos kalno, fiksuoti skrydžio ore akimirkas ir dalintis nepamirštamais įspūdžiais ir savo drąsa su draugais!

ŠALTIBARŠČIŲ DUBUO IR ČIUOŽYKLA VAIKAMS
Specialus pripučiamas šaltibarščių dubuo - čiuožykla džiugins mažuosius festivalio dalyvius, kurie galės mėgautis nepamirštamomis pramogomis!

GRAŽIAUSIO KOSTIUMO KONKURSAS
Visi festivalio dalyviai kviečiami puoštis ryškiomis spalvomis ir šaltibarščių įkvėptais kostiumais bei vakarinio koncerto, vyksiančio Rotušės aikštėje metu, laimėti partnerių įsteigtų prizų gražiausio „Vilnius Pink Soup Fest“ kostiumo konkurse.

MAISTO ERDVĖ
Festivalio dalyvius šaltibarščių bei įvairių patiekalų kvies paragauti daugiau nei 15 maisto vagonėlių, o drąsiausieji galės išbandyti įvairiausius šaltibarščių receptus  nuo spaudžiančių ašarą dėl aštrumo iki papildytų jūros gerybėmis.

VAIKŲ ERDVĖ
Mažųjų festivalio lankytojų laukia įspūdingieji batutai, žaismingieji animatoriai ir visada nuotraukai pasiruošę šaltibarščių talismanai. Po nuotykių visi bus kviečiami atsigaivinti ir pasimėgauti pikniku Kūdrų parko pievelėje.

JAUNIMO ERDVĖ
Jaunimo laukia interaktyvi nuotraukų erdvė ir susitikimai su žinomomis socialinių tinklų žvaigždėmis, kurios stebins savo energija ir bus pasirengusios įsiamžinti su festivalio dalyviais.

POILSIO IR KŪRYBOS ERDVĖ
Kūdrų parkas taps vieta meninėms instaliacijoms, jaunųjų menininkų pasirodymams bei piknikų erdve jaukioje Kūdrų tvenkinių apsuptyje.

MUZIKOS ERDVĖ
Festivalio svečius Tymo turguje judėti šokio ritmu kvies DJ’ai, o festivalio dieną vainikuos šventinis koncertas Rotušės aikštėje, kur savo pasirodymus surengs jaunieji muzikantai ir garsiausi mūsų šalies atlikėjai –  „Antikvariniai Kašpirovskio dantys „Saulės kliošas ir Gamka.

ROŽINIS VILNIUS
Vilnius nusidažys rožine spalva! Visame mieste bus galima išvysti ir įsiamžinti prie rožinių neįtikėtinose erdvėse sutiktų akcentų. Jų žemėlapį skelbsime jau netrukus.

TVARUMO ERDVĖ
„Vilnius Pink Soup Fest“ palaiko tvarumo dėjas, tad Kūdrų parke festivaliautojai galės susipažinti su naujausiomis tvarumo iniciatyvomis, išbandyti ir atrasti žaliąsias naujienas, kurias pritaikyti galės net ir pasibaigus festivaliui!

Kaip atrodė Vilnius Pink Soup Fest“ praėjusiais metais?

Kiek dalyvių sulaukė „Vilnius Pink Soup Fest“ praėjusiais metais?

„Vilnius Pink Soup Fest“ 2023-ųjų metų vasarą tapo vienu iš svarbiausių sostinės festivalių. Šis renginys subūrė didelį kiekį Vilniaus gyventojų ir turistų – šaltibarščių festivalyje praėjusiais metais dalyvavo apie 7 tūkstančius žmonių.

Kas yra „Vilnius Pink Soup Fest“ čiuožykla ir kiek žmonių ja leidosi?

„Vilnius Pink Soup Fest“ skatina renginio dalyvius praleisti laiką festivalyje įsimintinai ir smagiai. Ant Bastėjos kalno praėjusiais metais buvo sukurtas išskirtinis ir nepamirštamas šventės akcentas – čiuožykla, kuria besileidžiantys dalyviai įkrisdavo tiesiai į dirbtinių šaltibarščių dubenį. 2023 metais dirbtiniame šaltibarščių dubenyje išsimaudė daugiau nei 170 drąsiausių festivalio dalyvių.

Kiek buvo parduota šaltibarščių dubenėlių „Vilnius Pink Soup Fest“ metu?

Kaip „Vilnius Pink Soup Fest“ be šaltibarščių? Praėjusių metų birželio 1 d. festivalio dalyviai pasiekė neįtikėtinų rezultatų – suvalgyta apie 2 995 šaltibarščių dubenėliai. Renginio metu svečiams maistą teikiantys maisto furgonai pardavė 925 porcijų šaltibarščių, susidomėjimo sulaukė ir „No Forks“ tiekiami aštrūs šaltibarščiai – buvo parduota net 570 aštrių šaltibarščių porcijų.

Kokie partneriai padeda sukurti „Vilnius Pink Soup Fest“?

„Vilnius Pink Soup Fest“ neįvyktų be festivalio partnerių. Siekiant, kad festivalis būtų įdomus ir festivalio dalyviams nieko netrūktų, šis renginys turi daugiau nei 100-tą draugų: restoranai ir kavinės, viešbučiai, barai ir naktiniai klubai, suvenyrų ir keramikos gamintojai bei kiti prie festivalio prisidedantys kūrėjai. „Vilnius Pink Soup Fest“ metu festivalio partneriai siūlo atsipūsti ir pasimėgauti gardžiais šaltibarščių festivalio pasiūlymais: burokėlių šimtalapiu, šaltibarščių panakota, rožiniu tinginiu, šaltibarščių makaronais, šaltibarščių skonio midijomis ir daugeliu kitų rožinių skanėstų. Vyks edukacijos, kaip susidaro rožinė spalva, bus nukalta šaltibarščiams skirta moneta, dalyviai galės gauti suvenyrą  šaltibarščių tema iš Vilniaus, lauks begalė kitų rožinių pramogų.

Gražiausio rožinio kostiumo rinkimai 

„Vilnius Pink Soup Fest“ pasižymi ryškiomis rožinės, žalios ir geltonos spalvos detalėmis, todėl nenuostabu, kad daugelis šaltibarščių festivalio dalyvių išsiskiria unikaliais įvaizdžiais. Siekiant įprasminti kiekvieno festivalio dalyvio aprangos viziją, pirmą kartą festivalio istorijoje skelbiamas „Gražiausio rožinio kostiumo“ konkursas. Dalyviai skatinami būti drąsiems ir pasipuošti išskirtiniais kostiumais! Patys originaliausių kostiumų autoriai bus apdovanoti!