Rožinis Vilnius

Rožinis Vilniaus televizijos bokštas
Sausio 13-osios g. 10, Vilnius
Laikas: gegužės 31–birželio 1 d.  22:00-01:00 val.

Vilniaus televizijos bokšto lėkštė tampa didžiausia lėkšte šaltibarščių! „Vilnius Pink Soup Fest“ proga visas Vilniaus televizijos bokštas nusidažo rožine spalva ir rodo kelią iš tolo – esant giedram orui jį pamatysite net iš 50 km. Tad tikrai nepasiklysite - šaltibarščių festivalis siunčia signalą ne tik esantiems Vilniuje, bet ir pakeliui į jį!

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
A. Vienuolio g. 1, Vilnius
Laikas: gegužės 31–birželio 1 d. 22:00-05:00 val.

Nors Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras garsėja legendiniu karštu šokoladu, o ne šaltibarščiais, tačiau net ir jis neatsispiria rožiniams šaltibarščių kerams! „Vilnius Pink Soup Fest“ proga teatro fasado karūna sušvis rožine spalva.

4 rožiniai Vilniaus tiltai
Mindaugo, Baltasis, Žvėryno, Žaliasis
Laikas: gegužės 27–birželio 2 d. 22:00-05:00 val.

Nors centriniai Vilniaus tiltai žinomi Mindaugo, Žvėryno, Baltojo ir Žaliojo tiltų vardais, tačiau „Vilnius Pink Soup Fest“ proga jie visi tampa rožiniai! Tik, kai tarsitės susitikti su draugais keliauti į šaltibarščių festivalį, teks patikslinti, prie kurio Rožinio tilto lauksite.

Rožiniai Vilniaus fontanai
Lukiškių, Vašingtono, Rotušės aikštės
Laikas: gegužės 30–birželio 1 d. 21:00-02:00 val.

Akys jūsų neapgauna - Lukiškių, Vašingtono ar Rotušės aikštėje iš tiesų rožiniai fontanai. Nors nusidažę šaltibarščių spalva, fontanai per naktį stebuklingai nevirto šaltibarščių lėkštėmis. Tad grožėkitės akimis, bet valgyti šaltibarščių traukite į vieną iš daugybės restoranų ar kavinių.

Vilniaus viešasis transportas
Laikas: birželio 1 d.

Į visas „Vilnius Pink Soup Fest“ pramogas keliaukite kaip priklauso tikriems šaltibarščių gerbėjams! 2 ir 7 maršrutų troleibusai po Vilnių važinės pasipuošę šaltibarščių atributika. Nepamirškite įsiamžinti tokioje transporto priemonėje – vaizdelis išties retas. 

IKI šaltibarščių kelias ir tiltas
Užupio g. 7, Vilnius
Laikas: birželio 1 d. 11:00-17:00 val. 
Kaina: nemokamai

Vieną iš pagrindinių Užupio tiltų pasipuoš puikiai žinomais šaltibarščių ingredientais, kuriuos galima rasti visose IKI parduotuvėse, ir kiekviename šaltibarščių puode: bulve, krapais, agurku, kiaušiniu ir pan. Greta Užupyje esančios „IKI EXPRESS“ parduotuvės atsiras Šaltibarščių šiltnamis bei „IKI“ Instagram ambasadorė mopsė vardu Bulvė. Ji kvies visus nusifotografuoti ir laimėti riboto leidimo šaltibarščių kaklaskarę.

Rožinė Stiklių g.
Stiklių g., Vilnius
Laikas: birželio 1 d.

Vilnius Pink Soup Fest savo šaltibarščiais nudažo ne tik lūpas, bet ir Villniaus gatves. Nepraleisk progos pamatyti ir įsiamžinti pirmojoje Lietuvoje rožinėje gatvėje! 

Rožiniai medžiai
Laikas: birželio 1 d.

Rotušės aikštėje festivalio medžiai apsigobs stilinguoju rožiniu rūbu.

Rožinis automobilis
Laikas: birželio 1 d.

Festivalio teritorijoje jus pasitiks akį patraukiantis ryškus Šaltibarščių automobilis, kuris šiame festivalyje jausis kaip namuose.
Tad neužmirškite jo ieškoti, fotografuotis prie ryškiai rožinio automobilio tarsi išvažiavusio tiesiai iš vasaros pietų stalo!

Rožinės kėdės visame mieste
Laikas: nuo gegužės 20 d.

Ar jau matei? O gal jau spėjai įsiamžinti? Vilniuje savo gyvenimą gyventi pradėjo kone pusantro šimto specialių rožinių kėdžių - jos tapo Vilniaus Šaltibarščių festivalio simboliu, pažyminčiu partnerių, kurie dalyvvauja festivalyje, vietas. Festivalio dieną po senamiestį pasklis dar daugiau kėdžių, kviečiančių prisėsti ir atsigaivinti skanaujant šaltibarščių ledus ar kavą.

Čili Pizza rožinė stotelė 
Didžioji g. 5, restoranas “Čili pizza”

Laikas: Gegužės 29-birželio 2 d.  atsiras rožinės spalvos stotelė, kviečianti prisėsti, atsigaivinti ir paragauti ypatingo patiekalo - bulvių gruzdukų su šaltibarščių skonio padažu.